Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elvesztettem azt az embert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvesztettem azt az embert akit a világon a legjobban szerettem. Teljesen összetörtem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma elvesztettem az embert akit a világon mindennél jobban szerettem. A hibás én vagyok. Ő azzal indokolja az én érdekem, de én vagyok a hibás valóban. Sírtam, könyörögtem de lehetetlen meggyőzni. Egyszerűen nem látom a fényt az alagút végén, már nem akarok élni. Hogy dolgozzam fel ezt? Ja és egy helyen dolgozunk. :(
2018. ápr. 27. 19:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Velem is ugyanez a helyzet. Én is össze vagyok törve, sírtam, bőgtem. Szerintem próbálj meg ismerkedni másokkal, legyél a barátaiddal, sportolj valamit.


24/f

2018. ápr. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

Tanulj belőle, ha mást nem tehetsz.

Biztos, hogy végleges? Talán még van remény...

Szörnyű érzés lehet :(

2018. ápr. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
végleges igen:( Foglalmam sincs, hogy mit tegyek egész nap csak zokogok. Ez délelött tőrtént. :(
2018. ápr. 27. 19:46
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

"egy helyen dolgozunk" - akkor nem vesztetted el :)


Egyszer voltam szerelmes, messzire költözött, 8 éve nem találkozta a lánnyal, jelenleg barátja van... az egyetlen probléma, hogy nem volt olyan infrastruktúrám, amivel ezt a távolságot áthidaljam, de pár hónap múlva már ez nem lesz akadály, a barátja meg... nagy játékosnak kell lenni, az a titok :)

27/F

2018. ápr. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Miben vagy hibás? Hátha te látod rosszul a dolgokat. Könyörgéssel, sírással csak szánalmat válasz ki a másikból semmi többet.

Érthető, hogy most a legrosszabb és lesz még 1 darabig.


https://www.youtube.com/watch?v=8eQWzXVw25s&t=814s


Nekem ez segített.

2018. ápr. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
9%
Ezzel én is így vagyok mostanság. Ne aggódj, nem vagy egyedül. Hogy mit tegyél? Tanulj a hibáidból, hogylegközelebb ne kövess el olyasmit, amit nagyon megbánsz.
2018. ápr. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
46%
Pakold le a sarokba a problémákat, gondosan takargasd be őket, és mozdulj ki. Indulj el valamerre, szellőztesd ki a fejed.
2018. ápr. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Soha ne sírj és könyörögj.

Lesz más.

2018. ápr. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Sajnos valóban én rontottam el, hosszú idő alatt folyamatosan olyanokat csináltam. Bevontam pl családi drámákba amit nem kelett volna.. Tudom a sirás könyörgés nem megoldás de annyira kétségbe vagyok esve. Megfogom hallgatni köszönöm
2018. ápr. 27. 20:08
 10/13 anonim ***** válasza:
45%

#4-es vagyok.


Jó lepontoztatok, aki volt hasonló helyzetben, majd 40 év múlva ha tönkremegy a házassága, és romokban hever az élete, eszébe jut "Mi lett volna, ha...?" - Ha mondjuk küzd az első, és igaz szerelméért, ahelyett, hogy "lesz másik, biztos az is jó lesz".


Tudjátok, az életet csak egyszer lehet élni, visszapörgetni meg újrajátszani, na az az egy lehetetlen :)

2018. ápr. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!