Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem csak őt de a babát is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem csak őt de a babát is elvesztettem. Nem tudom elmondjam-e neki?

Figyelt kérdés

A szakítás előtt pár nappal,hogy lehet terhes vagyok. Nem mondtam el neki még nem volt biztos. Vagyis amikor szakított velem nem tudott a gyerekről. Utána nem akart velem találkozni, mivel ő ezt lezárta és nincs mit mondania nekem.

Közben sajnos úgy alakult,hogy elvetéltem. És nem tudom,hogy hogy elmondjam-e neki? Vagy egyáltalán elmondjam-e?


2018. jan. 2. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha te megkonnyebulsz ettol akkor mond el neki.De ha nem akkor hagyd ha azt mondta,hogy lezarta lehet el sem hinne lehet,hogy azt hinne valami kamu indok,hogy ra irj.
2018. jan. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondanám el. Lehet, nem hinné, vagy azt gondolná, így akarod elérni, hogy rosszul érezze magát.

Neked sem lenne jó, ha elmondanád. Minek szánalmat ébreszteni, bizonygatni,lealacsonyodni, főleg, ha szakítás után nem is akart találkozni.

Lassan, de biztosan feldolgozod, ő már nem kell hozzá.

2018. jan. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"Utána nem akart velem találkozni, mivel ő ezt lezárta és nincs mit mondania nekem. "


Ezek után, jobb, ha magadba zárod le az egészet.

Beszélni, megbeszélni dolgokat, csak azzal van értelme, aki hajlandó rá.

2018. jan. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én megkönnyebbülnék tőle. De félek mi van ha nem is érdekli, vagy nem hiszi el...
2018. jan. 2. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!