Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A volt barátnőm terhes, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátnőm terhes, és egy vita miatt haza költözött az annyához, és elfogja vetetni a gyereket annak ellenére hogy többször kerestem őt hogy jöjjön vissza tartsuk meg a gyereket de már lezárta az ügyet?

Figyelt kérdés
Nagyon hosszú lenne elmesélni hogy mi történt a lényeg az hogy leköltözött hozzám mivel az annya kidobta miattam mert nem kedvelnek engem.. ő lejött és hirtelen az életem felfordult súlyos anyagi csődbe kerültem rá adásul a mamám sztrókot kapott amibe két napja meg is halt. Miután lejött hozzám két hétre rá kiderült hogy terhes. Először én nem akartam hogy megtartsa mondtam is neki ő viszont akarta.. aztán az anyukája hatást gyakorolt rá és már ő is aztmondta hogy oké elveteti mert tényleg sok a gond. Ahogy teltek a napok egyre feszültebb voltam amit sajnos igy utólag már tudom hogy nem kellett volna de rajta vezettem le megbántottam szavakkal. Haza ment az annyához de nem akart nekem megbocsátani már úgy érzem nem is szeret igazán.. ma irtam neki utoljára hogy szeretném ha vissza jönne és vállalom az apaságot bármi legyen is felneveljük majd jobb lesz minden stb. De már aztmondja hogy nem fejlődik a baba elveteti meg stb a vége azlett hogy az annya kivette a kezéből a telefont és megfenyegetett hogy hagyjam békén a lányát lerakta és a lány letiltott..gyanítom hogy ő még élni szeretne más fiukkal szeretne lenni stb. Szerintetek érdemes harcolnom érte?

2019. ápr. 10. 10:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
87%
Semmi érv nincs ami a baba megtartása mellett szólna. A barátnőd egy lusta, semmirekellő agyatlan kis pitsa, te meg egy éretlen, tiszteletlen, (jelenleg) csóró ember vagy. Teljesen megértem a leány anyjának reakcióját, hiszen ő is tisztán látja, hogy ezt a babát neki kellene felnevelnie, mert ti képtelenek lennétek rá.
2019. ápr. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
90%

Szóval te egy anyagi csőd vagy, akit súlyos érzelmi trauma ért a mamája halálával (őszinte részvétem egyébként), aki nem ura a saját érzelmeinek és nem tud végleges döntést hozni gyerekkérdésben, mert hangulati alapon hoz meg egy ilyen komoly döntést. A barátnőd egy korához képest éretlen, munkával és ezáltal gondolom vagyonnal nem rendelkező lány, aki szintén nem tudja felmérni mivel jár egy gyerek, és az anyja befolyása alatt áll.

A kapcsolat már most sem stabil, szakítottatok, nem tudtok közösen problémát megoldani, és nem is köt össze semmi egyelőre. Nincs se gyerek, se lakáshitel, se házasság.

Én azt javaslom, vetessétek el ezt a gyereket mert ebben a helyzetben nem tudtok se anyagi, se érzelmi biztonságot nyújtani neki, intsetek búcsút egymásnak végleg, és várjatok mindketten amíg anyagilag és mentálisan is egyenesbe jöttök mielőtt új kapcsolatba vágtok más emberekkel.

2019. ápr. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
74%
"Szerintetek érdemes harcolnom érte?" Nálad mit jelent a HARCOLÁS ÉRTE? Megpofozod az anyját, vagy levágod a fejét a fakardocskáddal, a nöt meg elrabolod?
2019. ápr. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Kivételesen csatlakozom az előttem szólókhoz: mindent leírtak.

Hagyd békén a lányt. Bármelyik indíttatás is áll a helyzet mögött, mindenkinek jobb, ha erre itt és mostpontot tesztek.

A következő nővel lécci, ne felejts el gumit húzni... a gyereket nem a gólya hozza.

2019. ápr. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
7%

Kedves Kérdező! Itt mindenki tökéletes és harmonikus párkapcsolatban él, és jobban ismerik hogy te milyen csőd vagy, meg a barátnőd is. 😂😂😂

Ufff.


Ha szereted ezt a lányt és kitartó vagy van esélyed. Fontos, hogy beszéljetek. De nem erőszakkal. Azért keresd és ha végképp elzárkózik csak akkor add fel. Ha ez az egész veszekedés 1-2 napos, akkor kell 1-2hét is míg lenyugszik és át tud gondolni mindent!

2019. ápr. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
23%
Szerintem mindenkeppen probalj meg meg beszelni vele. Azert az elegge nagy dolog hogy a kozos gyereketeket varja, nem feltetlenul kell ennek igy vegzodnie, hogy egyszeruen letilt es levegonek nez. Ha szereted es fontos neked, akkor termeszetesen ne add fel. Probald meg szemelyesen felkeresni, amikor az anyja nincs ott, h felnottek modjara tiszta fejjel tudjatok beszelni. Maradj uriember minden korulmeny kozott es akkor elmondhatod hogy te tenyleg mindent megtettel a reszedrol.
2019. ápr. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
0%
Utolsó kettőhöz csatlakozom: szerintem ne add fel! :) Nyugodt körülmények között próbáljátok megbeszélni ezt az ügyet, kérj tőle bocsánatot. A várandósság híre váratlanul érhette őt, szerintem amiatt is történt mindez, de nem esélytelen a kapcsolatotok. Ha az elején meg akarta tartani a babát, akkor valószínűleg most is így érez, csak az anyukájával nem mer szembeszállni. Pedig a gyermekvállalás meg tud erősíteni egy kapcsolatot, mert ez egy nagy, közös feladat mindkét fél számára. Szerintem valójában szeret, csak az anyukája befolyásolja ebben is...Érdemes harcolnod érte, de szeretettel és megértéssel! Kívánom, hogy rendbejöjjön a kapcsolatotok és egy szép család lehessetek - a kicsivel együtt! :)
2019. ápr. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!