Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van még esély rá hogy visszajo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esély rá hogy visszajon hozzám?

Figyelt kérdés

Szakított velem a barátom. Rá egy hónapra összejott egy lánnyal, akinek megtudtam hogy komolyan mentális problémái vannak. Dühkitörés, gyermekkori traumák. A szakításunk egyik fő oka az volt hogy nem tudta kezelni a kisebb problémáinkat, nekem is vannak egészségügyi gondjaim, köztük azokat sem. Bár tudni kell hogy ezek olyan jellegűek hogy szívritmuszavarom van és nem ihatok kávét... Nem ilyen súlyos jellegű, ami kihat a mindennapokra. Én még nagyon szeretem őt, és tudom elítélendő de várom vissza. Az utolsó beszélgetésunkkor azt mondta hogy szép volt velem, de elmúlt, ő már mást szeret.


Úgyis bennem lesz a remény sokáig, de ilyen előzményekkel talán egy picivel nagyobb az esély hogy rájojjom hogy én vavyok az igazi 😔 utópisztikus kapcsolatot képzelt el, nálunk nem voltak nagy problémák, de egy személyiségzavaros lány mellett bizros hogy lesz...


Mit gondoltok? Őszintén. El kellene engednem őt, tudom.


2019. ápr. 12. 15:51
1 2
 1/12 anonim válasza:
30%
Ne haragudj, de churva szánalmas vagy és itt nem az a csaj a beteg, hanem Te!! Röviden és minden jóindulattal, álljál le, mert csak magadat fogod leégetni!
2019. ápr. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

ő túllépett és csak azért, mert a mostani barátnőjének vannak gondjai, nem fog visszamenni hozzád

elhiszem, hogy ezt nehéz elfogadni és idő, míg te is továbblépsz, de te is tudod, hogy így van és felesleges magad továbbra is ilyen gondolatokkal kínozni

2019. ápr. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén? Elhagyott, mást szeret, megmondta. Ne alázd már meg magad. Az új párja problémáihoz pedig semmi közöd.
2019. ápr. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

N tudom, miért 0 % az első, hozzászólásom, le lehet pontpzni, de az igazság.


"de ilyen előzményekkel talán egy picivel nagyobb az esély hogy rájojjom hogy én vavyok az igazi 😔 utópisztikus kapcsolatot képzelt el, nálunk nem voltak nagy problémák, de egy személyiségzavaros lány mellett bizros hogy lesz..."


Most abba kapaszkodik, hogy betegnek állítsa be a lányt!

2019. ápr. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Győzködd csak magad...


Szidod a másikat mondod mennyire rosszabb és te mennyivel jobb vagy......


Ébredj már fel! Tökmindegy szerinted te mivel vagy jobb, NEM téged szeret.

2019. ápr. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Lehet abba kapaszkodok, igen. De csak azért mert ezt az indokot kaptam a szakítás után, hogy azért lett vége mert túl sok egészségügyi bajom van amit nem tud kezelni a jövőben. Olyan jelleguek h fájdalmas menstruációs meg migrén minden hónapban.
2019. ápr. 12. 17:12
 7/12 A kérdező kommentje:

Hát igen, jobb is hogy leírtátok. Öt szereti, nem engem, el kell fogadni és kész. Csak rosszul esett az indoka, én sem vagyok jobb a másik lánynal, sőt, csak furcsa hogy ami nálam zavarta, ott nem. De mindegy is, majd idővel könnyebb lesz.


Egyebkent nem szavaztam le senkit. Köszönöm a válaszokat.

2019. ápr. 12. 17:15
 8/12 anonim ***** válasza:
90%

Figyelj nekem is egyik ismerősöm, egyik barátom egy totál ellentétes nőt választott.


Aranyos kedves gyönyörű barátnője volt, erre választ egy elhízott igénytelen, nagyszájú pics**át akinek még a szülei is katasztrófálisak, ahol az egész család is retardált.


De kúvára szereti...ha valakinek az kell...háát édes istenem akkor az...

2019. ápr. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
63%

"sok egészségügyi bajom van amit nem tud kezelni a jövőben. Olyan jelleguek h fájdalmas menstruációs meg migrén minden hónapban"


Figyelj, jobb, hogy megszabadultál tőle, hagyjad! Ez meg csak kifogás volt a részéről. Ha te bebizonyítod, hogy az a lány "betegebb", akkor sem megy vissza hozzád. Találsz majd jobbat! De kérlek ne alázd meg magadat!

2019. ápr. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ha arra értetted hogy megalazom, nem mondtam neki ilyesmit. A lányról nem is beszéltünk. És tényleg, ha ez neki baj volt, akkor ha nem jönne össze vele, én akkor sem kellenek már neki. Vagy ha igen, nem szabad visszaengednem. 😔
2019. ápr. 12. 17:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!