Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Normális ez az érzés 4 hónappa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez az érzés 4 hónappal a szakítás után?

Figyelt kérdés

Decemberben szakítottunk, azonban a távolság miatt csak pár napja tudtam elhozni a dolgaimat tőle. Engem nagyon megviselt ez a rövid találkozás (kb. 5 percig tartott, amíg odaadtuk egymásnak és ennyi). 2 és fél éves kapcsolat volt, egy hónappal a szakítás után már sokkal jobban voltam, egészen a találkozásig semmi bajom nem volt, most azonban megint rossz lett, majdnem ugyanaz az érzés, mint mikor szétmentünk.

Szerencsére nincs esély rá, hogy újra látnom kelljen. Más is érzett hasonlóan hónapokkal a szakítás után?


2019. ápr. 14. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Szégyen, nem szégyen, nekem orvoshoz kellett mennem vele.
2019. ápr. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Normális. Még is csak 2 évig voltál azzal az emberrel. Attól, mert hogy szakítottatok és gondolom ő szakított, nem teljesen dolgoztad fel, és még vannak érzéseid iránta.

Az persze segít, hogy nem látod és könnyebb, de amikor véletlen a közelébe kerülsz, vissza hozza.

Nekem 5 éve lett vége egy másfél éves kapcsolatomnak és nagyon sokáig kellemetlenül éreztem magam, ha belefutottam. Lehet, hogy még ma is kellemetlen lenne, ha a pasijával látnám együtt.

2019. ápr. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen természetes amit érzel mindenki máshogy dolgozza fel nincs semmi másra szükséged csak időre meg esetleg valakire aki elfeledteti a dolgokat.
2019. ápr. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, ez normális. Megzavarta a gyászfolyamatot. Nem szakadt meg a kötelék benned, emiatt felszakadtak a sebek. Ilyenkor már hamarabb tud jönni a gyógyulás, a felejtéa, agyász. De kicsit visszábbestél, ja.
2019. ápr. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2 évig minden normális szakítás után. Legalábbis, nem patológiás a gyászfolyamat elhúzódása. Boritékoltam volna neked a találkozó előtt, hogy így fogod utána magad érezni. De szerintem mások is. Szóval csupán ennyire "normális".

Azonnal meg kell szakítani minden kontaktot, megkell oldani a cucccserét és a közös képeket, emlékeket jó mélyre eldugni. Drasztikus, de ez a legjobb megoldás. Vagyis a leggyorsabb. Ez olyan mint egy seb. Amit mindig kisebb nagyobb mértékben de feltépsz.. ha piszkálod. Most te jó rendesen alánéztél. Nem csoda hogy vérzik

2019. ápr. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!