Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után egyedül érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után egyedül érzem magam? Lent

Figyelt kérdés

Azóta próbálok nyitni az emberek felé, beszélgetünk pár napig, és aztán megszakad. Közben rájuk akaszkodni sem akarok.. Így, hogy nem beszélek senkivel nagyon magányosnak érzem magam és szomorúnak.. a barátnőimnek, tesómnak van párjuk, így nincs nagyon idejük rám :(

23/L



2018. dec. 4. 18:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Nézz filmeket, tanulj, olvass vagy foglald le magad valamivel. Ezer dolga van az embernek, te is keríts hasznos elfoglaltságot!
2018. dec. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Próbálom, de végül nincs kedvem ahhoz se, amit elkezdek :(
2018. dec. 4. 19:01
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Takarítás, főzés? Ez a 2 dolog egy nő egész napját eltudja venni.
2018. dec. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Végülis mit szeretnél tudni kérdező? Van valami terv, hogy hogyan tovább?
2018. dec. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Bár én lány vagyok, de szívesen beszélgetek veled, ha az segít.
2018. dec. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Írtam privátban
2018. dec. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet, de nem nekem, hanem a másik 68%-osnak. :)
2018. dec. 5. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Foglald le magad hidd el idovel jobb lesz sokkal... torolj pakolj el mindent amin rajta van tole van.. telefonbol mindent... szamat is..
2018. dec. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Továbbra is nyiss az emberek felé. Nagyon fontos, hogy ne zárkózz be! Lehet, hogy most még nem találod önmagadat, de nemsokára jobb lesz, csak beszélgess, járj el valahova, ne ülj otthon egyedül! :)
2018. dec. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
73%
Kérdező, ha még figyeled a kérdést... szeretném megkérdezni túl vagy-e már rajta, és mennyi ideig tartott a szenvedés? Én most vagyok benne és nagyon nem látom a végét. 😔
2020. nov. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!