Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után vagyok, azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után vagyok, azt hittem minden oké, de? Lent

Figyelt kérdés

most újra azt érzem nagyon mély pontra kerültem, és csak sírok és sírok. eddig még nem voltam ennyire lent. azon gondolkozom, milyen jó lenne vele lenni és nagyon hiányzik :( senki nem foglalkozik velem, hiába nyitok az emberek felé. nagyon egyedül érzem magam.

1 hónapja vagyunk külön.. 3 év után


23/L



2018. dec. 8. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy hónapja vagytok külön, nagyon friss még a szakítás.Természetes hogy hullámzik a hangulatod.Én három hónapja vagyok túl a szakításon, de még bizony naponta többször előfordulnak mélypontok.Nagyon rossz, pedig az eszemmel tudom, hogy jó döntés volt...Tényleg csak azt tudom mondani, hogy az idő fog segíteni.Gondolj arra, hogy oka volt hogy külön mentetek, valami nem működött. Fel a fejjel, meg fogod találni a neked megfelelő társat aki mellett boldog leszel.
2018. dec. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
na, aztán meg mindenki azzal jön, hogy miért nem kell nekem barátnő, hát pont ezért, ki akar szenvedni, mikor szétmegyünk, mert hát semmise örökös.
2018. dec. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pont ugyanúgy érzek, mint te. 2 hónapja mentünk külön az exemmel 2 év után. Eléggé nehéz, egyszer szuper minden utána pedig mélyponton vagyok. Próbálok társaságban lenni és ismerkedni, bulizni. Van amikor bejön, de éjszaka mindig egyedül maradok és szörnyű az egész.

Kitartás neked! :/


F/23

2018. dec. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hasonló érzéseken megyek keresztül. Nem tudom mi segíthet ezen túl leni.Talán az idő... Kitartást!
2018. dec. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!