Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 2,5 év tökéletes kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2,5 év tökéletes kapcsolatot csakúgy eldobni? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok lenne egy olyan problémám hogy a barátom 2,5 után elkezdett beszelgetni egy csajjal akivel először csak barátok voltak...én meg persze megértő voltam mert bíztam benne de elkezdte túlzásba vinni...és most szakítottunk de szeret csak másik lánynál az újdonság érzése előnyt ad ...(én voltam neki az első) megekerdeztem mi volt a probléma a kapcsolatban azt mondta semmi sőt még túl megértő és tökéletes voltam xd azt mondta hosszú távon velem akarna lenni de rövid távon túl erősek az érzelmei....most ugye akkor külön vagyunk ..és azt akarom megkérdezni hogy lehetséges hogy csak úgy elfelejtsen egy másik lánnyal még akkor is ha szeret engem csak így pikpak? A helyzet az hogy még sírt (zokogott) is miattam amikor mondtam neki H végleg megszakítom a kapcsolatot.. Valaki volt már ilyen helyzetbe hogy szetvaltak az utjaik aztán újra talalkoztak? Ha hagyom egyáltalán fogok neki hianyozni?

19/L



2019. ápr. 16. 16:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Én is sírtam miután eldobtam exemet. Ne keseregj rajta, más csaj dobbantotta meg a szívét. Te is fogsz majd találni valaki mást. Ne azon kattogtasd a kis fejed, hogy uhh, biztos vissza jön majd hozzám, mert ez meg az. Én is mondtam kedvességeket az exemnek, mert sajnáltam, de soha az életben nem megyek vissza hozzá, ezt már akkor tudtam.
2019. ápr. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Hiányozni fogsz neki, igen. De sajnos ha újra össze is jönnétek, nagy lenne az esélye, hogy megint megdobbantja valaki a szívét. Sajnos ezzel a fiúval nem tervezhetsz hosszú távra, hacsak nem kívánsz nyitott házasságban élni.
2019. ápr. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok pasi (meg lány is) így próbálja meg talonban tartani az exét, elhitetve vele, hogy még szereti őt, meg minden jó volt. Így ha az újjal mégsem jönnek össze a dolgok, akkor visszaenged téged. És úgy látszik a te pasdnak is bejött, most szabadon dugogat egy másik csajt, te meg vársz rá, aztán ha megunja a másikat, esetleg visszamegy hozzád. Ha neked ez jó így...
2019. ápr. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Hát nem nagyon dugogatja mert szűz ...de igazából nem várok rá xd attól ahogy tudok enis ismerkedek meg hasonlók ....csak most kifordult önmagából mindenki látja hogy rossz hatással van rá ez a lány...O meg megy utána mint a birka 😅 és O maga is azt mondta H megfogja bánni tudja xd
2019. ápr. 16. 16:45
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a gyerekben ne bízz meg többet.

32/f

2019. ápr. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Felejtsd el ezt az idiótát. Még ha egy kapcsolat meg is inog, ha szeretne, azon lenne, hogy a másikat leépítse, veled pedig erősebbé tegye a kapcsolatot.

Ha jó ember alapból, ha nem, én biztos nem adnék neki új esélyt később sem. Eldobott másért, holott erre nem adtál okot. Talán idővel bánni fogja, talán nem, de ez már nem a te problémád. Ne akarj ilyen embert magad mellé soha.

2019. ápr. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
67%

Az első hozzáfűznivalóm az lenne, hogy 2,5 év kapcsolat kb lepkefing. Ennyi ideig bármilyen értelmes ember fent tud tartani egy párkapcsolatot "tökéletesként".

De a ti kapcsolatotok nem volt az. A párod nem szerelmes beléd. Ez pedig pontosan azt jelenti, hogy valamit nagyon elrontottatok, nem fektettetek elég energiát ennek a fenntartásába. Aki beleszeret másba az téged már régen nem szeretett. Ha vissza akar menni hozzád az csak a kényelem meg a biztonság miatt lesz. Csak ezt a biztonságérzetet szereti, ezt dobja el nehezen, nem pedig téged.

2019. ápr. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Én kérdeztem tőle mit rontottam el ...H helyre hozzuk mert mindig őszinték voltunk egymáshoz és azt mondta én semmit nem rontottam el ...O rontotta el azzal H elkezdett beszélni vele mert H O más mint én teljesen és új :D
2019. ápr. 16. 19:18
 9/16 anonim ***** válasza:
77%
Itt rohadtul nem tökéletes semmi, hiszen te csak pótlék vagy.
2019. ápr. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan, hogy senki nem hibázik a kapcsolat mégis elromlik. Nálatok is ez a helyzet. Nem mindig arról van szó, hogy valaki valamit rosszul csinál, illetve nem is mindig tudatosul a másikban, hogy a párja mit rontott el. Főleg ha semmi tapasztalata nincs párkapcsolatok terén. Vagy simán csak nem akar megbántani azzal, hogy elmondja ezeket. De álomvilágban élsz ha azt hiszed ez a kapcsolat tökéletes volt.
2019. ápr. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!