Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Utálok találkozni bármelyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálok találkozni bármelyik exemmel, pedig nem érzek irántuk semmit. Ez mennyire normális?

Figyelt kérdés
Egyszerűen utálok összefutni az exeimmel, képtelen vagyok arra, hogy akivel valaha történt köztünk valami úgytegyek mintha mi sem történt volna, nem tudom lefelejteni és nem tudom már úgy kezelni őket, mint barátotmég akkor sem, ah ekőtte barátok voltunk. Más is van így?
2019. ápr. 4. 22:33
 1/9 anonim válasza:
Sajnos én is így vagyok vele.
2019. ápr. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Ha utálsz találkozni, nem igaz, hogy nem érzel semmit.
2019. ápr. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Inkább csak kínos nekem

19L

2019. ápr. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%

Én egyikkel sem tartom a kapcsolatot, semmilyen formában.

Minek?

2019. ápr. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én inkább kellemetlenül érzem magam de csak azzal az eggyel akivel nagyon sokáig voltam együtt és nagyon de nagyon kellemetlen véget ért. Nem, nem azért mert még érzek iránta valamit, szép is lenne.
2019. ápr. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én mindegyik exemmel szívesen találkozom,mert mai napig kedvelem őket. Aki viszont megcsalt és visszaélt a bizalmammal azt látni nem akarom, de ha véletlenül összefutnánk akkor kiüvölteném a haja alól férfi létemre.
2019. ápr. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2019. ápr. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is utálok. De egy van, amelyiket szerencsére már fel sem ismerem. xD
2019. ápr. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez lenne a normális. Az ex nem véletlenül ex. Minek kellene vele többet találkozni? Vége. Mindenki menjen a saját dolgara.
2019. ápr. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!