Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi játszódik le ilyenkor egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi játszódik le ilyenkor egy férfi agyában?

Figyelt kérdés

Többször fordult már ez elő velem, akkor is, mikor én szakítottam, meg akkor is, mikor engem dobtak ki.

Tehát az exnek utánam van egy nagyon firss kapcsolata, de azért megkeres, és szeretne találkozni.

Én partner vagyok a békés elválásban, nem is volt eddig kölönösebben csúnya szakításban részem. Van olyan valaki is, akivel baráti viszony alakult ki, de ez évekbe telt.


De: minek akar velem bármilyen közös dolgot csinálni, ha éppen van egy friss kapcsolata?


2019. ápr. 18. 21:03
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Ne legyél már könyörgöm ennyire buta, ingyen ismerős p..ncit d..gni szerinted nem akarnának? Mert még a másik fél tudja, hogy a volt párja még mindig érez(het) iránta valamit és ilyenkor őt jól be lehet palizni egy kis szexre.
2019. ápr. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

Én nem akarok exekkel találkozni, szóval nem tudom mi játszódik le a kis buksijában

F36

2019. ápr. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
85%

"... bármilyen közös dolgot csinálni..."

Gyugni', kisanyám, gyugni' egy jót. :D

2019. ápr. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szexre gondoltam nyilván. Találkozókba sem mentem bele. Ugyanakkor ez egy állati gerinctelen dolog részükről.
2019. ápr. 18. 21:09
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Csak bepróbálkoznak, hátha lesz valami. Sokan bele is mennek, így megérsz egy próbát. Ez ennyi, semmi komolyabb okot ne akarj keresni.
2019. ápr. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Az agyában semmi,csak a farka áll...
2019. ápr. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
Én férfi vagyok és velem is akartak találkozni az exeim én meg egyikel sem . Nem lehet átlavositani ez mindkét félre jellemző.
2019. ápr. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7: Dettó ugyan így.
2019. ápr. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A biztos pont kérdése, tudja, hogy az Ex mit vár tőle és pontosan tudja mit tud adni cserébe. Ahol a szex működött ott van mire alapozni, nem fog egy ismeretlennel szenvedni ha nem muszáj, jó szexre vágyik.

Én az exemmel nagyon sokáig csináltuk ezt, akkor szűnt meg amikor egy komolyabb kapcsolata összejött és szerelmes lett, de amíg randizgatott addig végig velem akart szexelni. Mondjuk mi nem amiatt mentünk szét mert megcsalás volt, nem féltékenykedett soha, egyszerűen nem passzoltunk össze.

2019. ápr. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!