Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakított már valaki úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított már valaki úgy, hogy nem mondta meg az okát, csak két szóval lerendezte az egészet? Mi volt az ok? Mi értelme van ennek a viselkedésnek?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 25. 13:33
 1/10 anonim ***** válasza:
34%

Én soha. Mindig egyenesen megmondtam az okot.

Mi értelme? Semmi. Ennek a viselkedésnek az oka viszont a gyávaság, jellemtelenség és az érdektelenség.

2019. ápr. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
11%
Még is, mit magyarázkodjak, ha úgy döntöttem bármi okból is, hogy vége? Én sem kérdeztem soha, miért hagynak el. A nagy hibáimat tudom, amiken nem fogok változtatni. Kicsiket meg van aki simán elfogadja, észre sem veszi, nem tartja hibának, rossznak. Vagy is nincs szükségem több órás nyöszörgésre.
2019. ápr. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
38%
Miért kéne sértegetni a másikat azzal,hogy egy szakításnál körbemagagyarázom az okokat.Valószínű úgy tűnne,hogy vele van a baj,a jellemével,vagy a tulajdonságaival.Holott lehet csak mi ketten nem illünk össze.
2019. ápr. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3%
Én leléptem, számot cseréltem és ennyi. Nem volt kedvem magyarázni neki, volt mellette még pár pasim. Minek magyarázzam? Jó volt egy ideig, meguntam.
2019. ápr. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#3 velem most így szakítottak, és előtte sem mondta soha meg hogy mi a problémája velem, egyszerűen lemondott rólam. Ennél szarabb érzés nincs, ha legalább egyvalamit megnevezett volna, akkor most nej kattognék non-stop. Szerintem.
2019. ápr. 25. 13:45
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező kattognál te akkor is, ha bármi okot mondott volna. A szakítás mindenhogyan sza.r érzés, pláne ha veled teszik. Annyi különbség lenne, hogy legalább tudod az okot (az már más kérdés, hogy az igazat mondta vagy csak kitalált valami hihetőt). Ez lenne egyébként a tisztességes, de ettől nem lenne sokkal könnyebb. Közhely, de az idő múlása segít a legjobban.

Az exed nem volt őszinte ember akkor sem, amikor még kapcsolatban voltatok. Várható volt a szó nélküli lelépése. Tanulj ebből, és a legközelebbi párodat próbáld nemcsak rózsaszín szemüvegen át látni. Nem könnyű, de nem is olyan lehetetlen, mint sokan gondolják. Azért van a szemed, hogy láss, és ne csak nézz. A füled is azért van, hogy mindent hallj, ne csak azt, amit hallani szeretnél.

2019. ápr. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kattognál Te szerintem is azokon amiket mondott.És hogy miért nem szólt.(Bâr lehet megtette csak neked fel sem tűnt)De mindegy,mert ha elmondja mi volt a baja veled,akkor azzal szivatnád magad.
2019. ápr. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért számot nem cserélnék,hogy szó nélkül lelépjek,annál több gerincem van.De nem ecsetelem az okokat.Abból csak sértődés lehet. Ez így nem működik,ês ennyi.(3,7)
2019. ápr. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Annak idején csak azért két szóval szakítottam, mert már annyit veszekedtünk, és nagyon jól tudta, miért hagyom el. Felesleges volt magyarázkodnom, amúgy sem érdemelte meg, hogy én ott órákig vigasztalgassam.
2019. ápr. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#6 Nem is az számít mit mond, ha hazudik is az illető, tudom, hogy legalább megpróbált kedves és emberséges lenni, és nem úgy dob el, mint a rongyot.


Igaz hogy manapság egyre kegyetlenebbek a módszerek, hallottam a totális letiltásról, eltűnésről a semmiből, és már ez is szinte természetesnek låtszik. Aki ilyet tesz, azt remélem nem kíméli a sors.

2019. ápr. 25. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!