Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottunk de fáj. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk de fáj. Mit tehetek, hogy ne érezzem ezt a fájdalmat?

Figyelt kérdés

Január.13 szakítottunk. Ő sírt (én szakítottam) akkor én vissza tartottam, nem akartam egy bizonytalan ember lenni. Akkor nagyon sz@rul voltam. És egyre jobban szarul vagyok. Lányokkal ismerkedik ,3s egyéb megjegyzéseket tesz az 3vfolyam társára aki nem úgy viselkedik mint egy lány (köpköd, büfög stb..) én nem ilyen vagyok. Inkább vissza húzódó mint nagyon beszédes. Nagyon fáj ez az egész ,hogy percerz megjegyzéseket tesz az évfolyan társára... Azokat a leveleket olvasgatom amiket ő írt nekem. Fogtam és beraktam egy dobozba és levittem a pincébe. Mit tehetek ,hogy elmuljon ez az egész?

Előre köszönöm a válaszokat!



2019. ápr. 25. 23:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért szakítottatok?
2019. ápr. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Többször volt , hogy random eltűnt és kiderűlt , hogy vagy a csaj haverjával volt vagy ilyesmi.. volt ,hogy olyat írt egy lánynak ,hogy "csináljunk gyereket" . Igen tudom ,hogy "hülye vagyok ,hogy szerethetek egy ilyen fiút" de 1 év 3 hónapot nem lehet csak így elfelejteni☹️
2019. ápr. 25. 23:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Elmondanád, hogy mit lehet egy ilyen srácon szeretni? Komolyan érdekelne, mert el sem tudom képzelni.
2019. ápr. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A személyiséget. (Amikor normális volt levelet írt nekem , hogy mennyire szeret) ezért kötődöm hozzá még mindig
2019. ápr. 26. 00:07
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ő az összes csajának leveleket írt, de az csak duma. Egyszer okos voltál és rájöttél erre. 15 hónap pedig nem olyan sok, csak te vagy még túl fiatal.
2019. ápr. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A személyiség nem változik ilyen drasztikusan, hogy az egyik percben még hűséges, ideális, intelligens férfi, a másikban meg csináljunk gyereket üzikkel bombáz más csajokat... Ez a srác sose volt intelligens, ez látszik a jelenlegi viselkedésén is. Aki szerelmes, az nem csapja a szelet más nőknek, pláne nem ilyen stílusban. Nem véletlen vonzódik a bunkó évfolyamtárshoz sem. Téged sem szeretett, csak használt, te pedig egy álomképbe szerettél bele, nem a valóságba. Számomra tényleg döbbenetes, hogy egy ilyen legalja kategóriás, agyatlan srácba bárki beleszeressen. Te tényleg olyan srác után epekedsz, akinek még le se száradt egy nő testnedve a farkáról, és már beléd dugdosta? Tényleg nem zavar, hogy épp más nőknek hazudja azt, amit anno neked, hogy mennyire szereti őket, csak azért, hogy ők is lefeküdjenek vele, és hosszabb legyen a megdugottak listája? Komolyan van számodra értéke egy ilyen "vallomásnak", ami közben más nőknek tervezett gyereket csinálni?
2019. ápr. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem! Megpróbálók változtatni! Köszönöm a válaszokat!
2019. ápr. 26. 06:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!