Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy győzzem le ezt a rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy győzzem le ezt a rossz érzést?

Figyelt kérdés

6 évig voltunk együtt a barátommal, 26 évesek vagyunk. Első komoly kapcsolat mindkettőnknek.


Pár hónapja beismerte nekem hogy közel kerültek egymáshoz egy lánnyal, aki szintén kapcsolatban él, egy helyen, együtt dolgoznak. Akkor amikor beismerte nekem, előtte megbeszélték hogy lezárják, mindneki marad a kapcsolatában amin dolgozni akarnak. Kérte hogy hagyjuk magunk mögött ezt, kezdjünk el megint randizni. En igazából nem ijedtem meg, mert elmondta, tényleg régóta együtt voltunk, úgy voltam vele hogy ennyi belefér, túl leszünk rajta. Extrán figyelmes voltam vele, finomakat főztem, eddig is megtettem de még jobban kimutattam hogy szeretem. Próbáltam vele beszélni is erről, de ő nagyon zárkózott típus, érzelmi dolgok terén végképp, amikor felhoztam, azt mondta higy nincs semmi baj, a lány is maradt a barátjával. Lehet erőltetni kellett volna kicsit a beszélgetést, de ő nagyon nem ilyen típus, féltem hogy ha nagyon nyaggatom csak az agyára megyek. Sajnos munka és egyéb dolgok miatt nem tudtunk annyi minőségi időt együtt tölteni, én épp allamvizsgara tanultam, neki pedog sok munkája volt. Néha elmentunk ide oda, de semmi extra idő híján. Eltelt 3-4 hónap és elémállt higy legyen vége....ok ketten pedig szépen összejottek. Nekem el sem akarta mondani, azt mondta nincs más, ő sem, csak elmúltak az érzései. Mint utólag kiderült, a lány is ugyanezt játszotta le a saját barátjával, szinkronban. Ő annyival tudott többet mint én, hogy a nagy bevallás előtt elmentek 1-2x együtt edzeni.


Nagyon bánt a dolog, lehet szánalmas vagyok de én még szeretem őt. Rosszul érzem magam hogy lehet ebben a pár hónapban nem tettem meg értünk mindent... Pedog hát a tanulás mellett tényleg próbáltam odatenni magam, rendet tartottam a lakásban, főztem, kedveskedtem neki, vettem új fehérneműt, ő is mondta higy nagyon érezte hohy én szeretem. Azt is tudom hogy ő fele ennyit sem tett a kapcsolat fennmaradasaert, nyilván mert ő hidegult el.


Szerintetek se vádoljam magam? Ha valaki ennyire vonzódik máshoz, azt én tudtam volna befolyásolni valahogy? Problémak sosem voltak köztünk, legalábbis soha nem mondta hogy gondja lenne ha kérdeztem sem, bár mint írtam, nagyon zárkózott, nehezen beszél úgymond kellemetlen dolgokról.



2019. ápr. 27. 14:52
 1/6 A kérdező kommentje:
Az bánt a leginkább igazából hogy az első nagy problémabol ez lett. Ha pedog ezelőtt is voltak gondjai a kapcsolatunkkal, azzal én nem tudok mit kezdeni, én jól éreztem magam vele, ha ő nem, és nem mondja, én honnan tudjam? Nem tudom hol hibáztam, mit kellett volna máshogy tennem, vagy egyáltalán volt e befolyásom a dolgokra.
2019. ápr. 27. 14:55
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Eleve teljesen felesleges tettél barmit is, nemhogy meg tul keveset. Dehogyis. Ez a csavo csak fosott rogton kilepni a biztonsagbol, ezert meg vart egy kicsit.

" Pár hónapja beismerte nekem hogy közel kerültek egymáshoz egy lánnyal," - legkozelebb ha barki ilyesmit mond neked, akkor isten vele, kalap kabat, ajto arra van, mehet isten hirevel. Mert az ilyen ember mar nincs benne a ti kapcsolatotokban regen. Nincs miert erolkodni utana.

2019. ápr. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Persze, bánt ha ez az igazság, mert hát én még nagyon kötődöm hozzá, de kicsit nyugtat a tudat hogy úgymond nem rajtam múlt. Remélem nem fogok megint így járni, de ha igen, akkor lesz erőm lezarni. Akkor is kérdeztem, hogy mit akar, azt mondga velem akar maradni, túl akar lendülni ezen az egészen. Utólag úgy gondoltam hogy lehet jobb is így, nincs bennem egy mi lett volna ha érzés, hogy megprobaltuk, de úgy érzem, igazabol csak én próbáltam 😕
2019. ápr. 27. 15:55
 4/6 Rockarc ***** válasza:
100%

Fogd fel ugy, hogy kellett ez a par honap ahhoz, hogy kesobb ne onmagad marcangold, hogy elsore kivagtad. Valamit valamiert. Itt nem a te keszulekedben volt a hiba, a srac lepett le mondjuk ugy, hogy nem teljesen egyenes hattal.


43F

2019. ápr. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm 🙂 olyanokat mondott szakításnal hogy nem működne hosszútavon, meg hogy átalakult megszokássá. Miután bevallotta, azt mondta azt várta hogy kicsit könnyebb lesz együtt, hogy fel attól hogy elveszít, de nem így lett. A lányt meg valószínűleg azért nem mondga hogy ne bántson meg. Bár így meg rosszabb hogy titkolózott is... Sokat martam magam hogy miért nem mondta időben ha baj van, miért választott egyből mást, de aztán rajottem hogy valószínűleg olyan baja volt amin én nem tudtam volna változatzni, higy nála kihűlt a dolog. Ezt pedig tényleg magában kell lerendeznie.
2019. ápr. 27. 16:12
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez már a sokadik kèrdèsed a kapcsolatotokról, illetve a szakításotokról. Próbáld mostmár elfogadni a helyzetet, ès tovább lèpni. Sportolj, járj el a barátnőiddel, akármi, lènyeg, hogy foglald le a gondolataid mással. Ne marcangold magad, az már semmin se változtat. Vèget èrt a kapcsolatotok, beleszeretett másba, ez van. Most persze fáj, de így nagyon elhúzódott a szenvedèsed.

Egyèbkènt nem nagyon tudtál volna ellene mit tenni. 20 èvesen jöttetek össze, itt mèg nagyon benne van a pakliban, hogy ez nem lesz "holtodiglan".

Ne a múlton kattogj, változtatni úgy sem tudsz rajta, amúgy sem lehetne szerintem, a jövőre koncentrálj, ès a tovább lèpèsre.

2019. ápr. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!