Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit tegyek? Hogy győzzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Hogy győzzem le a rossz érzésemet?

Figyelt kérdés

A barátommal mindenben hasonlítunk, egymás mellett olyan felszabadultak vagyunk minden téren, mint korábban soha senkivel. Ugyanazokat a dolgokat szeretjük, folyton együtt vagyunk, vagy ha épp nem, akkor telefonon felhív, vagy facebook-on chatelünk. Elmondása szerint jobban szeret és jobban szeret velem lenni, mint bárki mással, ha akárkit választhatna, én lennék az, pont olyan vagyok külsőre és belsőre, mint amilyen lányra mindig is vágyott...stb, szerintem ismeritek ezeket a szövegeket. És valószínű így is gondolja, mivel elég sokat várt arra, hogy összejöjjünk, és sokat is tett érte, mert előtte én kapcsolatban voltam valaki mással, mikor megismertük egymást. Aztán végül szakítottam az akkori barátommal. A szakítás után ezzel a fiúval egy hónapig ismerkedtünk, ami abból állt, hogy minden nap reggeltől estig kb együtt voltunk. Majd utána össze is jöttünk (egy hónapja). Úgy érzem ő az ideális férfi számomra, mivel pont olyan, mint én, és soha nem éreztem magam ilyen jól senkivel, és senki nem tudta ennyire előhozni a pozitív tulajdonságaimat... na meg egyébként is imádok benne mindent.

Minden olyan jó lenne, de még kb 1-2 hete mondta, hogy nincsenek ilyen mélyebb érzelmei, mert ehhez neki több idő kell... hát nem tudom, emiatt szakítani is akartam akkor, mondtam is, hogy ez így felesleges... de aztán akkor elég sokat beszélgettünk, és eléggé őszintének tűnt mindenben, és amikor a szemébe néztem és láttam azt a félelmet, hogy elveszíthet, azt semmiképp nem lehet megjátszani.

Nyár eleje óta ismer, azóta tetszem is neki, de ha eddig nem alakultak ki mélyebb érzelmei, akkor már nem is fognak?

Mi legyen? :(

És nem is értem, hogy miért nincsenek ilyen érzései, miközben minden egyes tette és szava azt sugallja, hogy vannak.

Kérlek, segítsetek, bármilyen vélemény jól jönne!

21L


2012. dec. 25. 00:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát kicsi lány én megértelek!

Ismerem a "fajtáját",átgondolt,sok idő kell neki.

Bár egy valamit nem értek,ha ennyire szeretett volna megkapni,és ennyire szeret akkor,hogy jutottál el arra,hogy nem elég mély viszonyt ápoltok?

Fél kimutatni az érzéseit...Félénkebb a srác?

18/F

2012. dec. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tipikus esete annak, hogy nincs komolyabb probléma az életedben, ezért unalmadban csinálsz egyet, amit végül elefánttá nagyítasz. Ne legyél ennyire pióca, hogy még szerencsétlen srác érzelmeit is birtokolni akarod!

Két dolog történhet:

1. Megunja az ilyen jellegű nyafogásodat és a folyamatos faggatózásod, hogy "Kiiincseeeeem, szerecc? Tiszta szívből? Miért nem? Brühühühüü" és elhagy.

2. Megunja az ilyen jellegű nyafogásodat és folyamatos faggatózásod, és bekamuzza, hogy szíve minden dobbanása csak a tiéd és bla-bla, csak hogy ne szívd már a vérét ilyen hülyeségekkel...


24F

2012. dec. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Egyszer se kérdeztem ilyet, hogy szeret-e meg hasonlók, nyafogni meg főleg nem szoktam... Egyszer beszéltünk erről a dologról, és amikor ezt megemlítette, az elég szarul érintett, de nem kezdtem el hisztizni meg ilyenek. Csak másnapra úgy éreztem, hogy túlzottan zavar ez engem, mert én többet érzek ennél... és azért gondoltam, hogy akkor inkább talán hagyjuk ezt a dolgot. De teljesen normálisan beszéltük ezt meg, eléggé bizalmas viszonyban vagyunk egymással, többek közt például ezért se értem, hogy lehet, hogy nincsenek mélyebb érzései.

De amúgy tudom, hogy nála ez mindig is így volt, mással is, csak nekem ez fura, mert én nem ilyen típus vagyok, ezért írtam ide, hogy valaki, aki volt hasonló helyzetben, írja le esetleg a tapasztalatait.

2012. dec. 25. 00:22
 4/5 anonim ***** válasza:

Mintha csak az én helyzetem írtad volna le! Mi 5 éve ismerjük egymást, tavasz végén kezdtünk chaten beszélni minden nap. Addig fűzött, amíg elhagytam az előző barátom (mondjuk nem csak miatta, egyébként se volt jó a kapcsolatunk), összeköltöztünk, és néhány héten belül járni kezdtünk.

Hihetetlenül jól megértjük egymást, de nem lett elsöprő, nagy szerelem. Mármint részéről. Én meg addig is igyekszem elnyomni az érzéseim, bár nem hülye és pontosan tudja, hogy imádom.

Nála az utóbbi hetekben indult meg az a folyamat, hogy látom, hogy egyre közelebb kerül hozzám és egyre jobban szeret. Örülök neki, mert féltem, hogy nem lesz ebből semmi. De úgy tűnik, ennyi idő kellett. Mondjuk még ennyit is szívesen vártam volna, soha senkivel nem passzoltunk még ennyire.


Szerintem várj türelemmel. Egy hónap nagyon kevés idő. Ha egy év után sem érez semmit, akkor viszont gondolkozz el, hogyan tovább.

2012. dec. 25. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért mondja, hogy nem olyan mélyek az érzései, hogy lássa mi a reakciód. csak utána elfelejti megmondani, hogy tényleg szeret.
2012. dec. 25. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!