Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 3 eve vagyok egyutt a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 eve vagyok egyutt a barátnőmmel, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mielőtt irnátok hogy fa.. kalap, megerdemled a sorsod, undorito vagy.. Azoknak uzenem hogy tudom, es tisztaban vagyok vele hogy hibaztam, de az eletbe nincs olyan ember aki ne hibazna. Kerlek titeket keruljuk el a rosszindulatot, es segitsetek hogy mit tegyek. Az én sztorim onnan indul hogy egy ceges bulin rámmászott egy lány, csokoloztunk stb, masnap feljott hozzam megtortent aminek kellett, folyamatosan beszelgetunk arrol hogy milyen jo lenne egyutt, meg hogy var ram stb, csak hogy dobjam ki, szinte belemszeretett az a lany, mert en marha meg raadasul bolonditottam is.Egyszeruen futott a vagy hogy kiprobaljam milyen massal. De sajnos ez a baratnom fulebe jutott, de csak az ami a buliba tortent hogy csokoloztunk, azt nem tudja hogy le is fekudtunk. Mivel a baratnommel nagyon ragaszkodunk egymashoz, mondta hogy o megbocsajtana, tudom hogy ha nagyon ragaszkodunk egymashoy akkor nem lett volna ez, de akkor is a sok szep emlek hozzá köt. En mondtam neki hogy ilyet mint en nem erdemel meg, es hogy dobjon ki engem, mert en nem tudok mar a szemebe nezni hogy ne sirjam el magam a tortentek vegett.De nem tudunk szakitani hiaba, mar 3 napja szinte egesznap csak sirunk es nem tudjuk elengedni egymast, akarhanyszor elindulnek hogy vege, akkor sose tudok. Szerintetek elmondjam neki hogy lefekudtem a lánnyal és akkor is megbocsajtana? Tudom hogy utana mar nem bizna meg bennem. Es en ezt mar nem birom hogy mindennap atmegyek hozza es ez megy hogy sirunk es szakitani akarunk, ami nem megy. Mert azt nem akarom hogy megbocsajtson nekem es utana meg kiderulne az hogy lefekudtem a lannyal. Egyszerűen olyan erzes van bennem mint mondjuk ha a sajat apam vagy anyam kozul kellene dontenem, hogy kit mentsek meg.
2019. ápr. 29. 23:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira szeretted volna, rá sem bírtál volna nézni a másik nőre, bármennyire is részeg voltál ellökted volna magadtól, nemhogy még másnap felhívod dugni...:D kíváncsiság ide vagy oda 😂 szerintem mondd el neki, mert úgysem lesz anélkül tiszta a lelkiismereted, de a helyedben én szakítanék, mert csak még nagyobb sérülések lesznek később ebben a “kapcsolatban”.
2019. ápr. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%
Ha van esély rá h kiderül akkor igen. Amúgy meg jobb lenne megkimelni ettől ha vissza fogadna. Viszont ciki lenne ha később derülne ki. Lehet jobb elmondani. Bar az se lesz könnyű menet. Szerintem megbocsatana mert nagyon szeret. Itt derül mennyire amúgy.
2019. ápr. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Az első és legfontosabb, hogy mondd el neki a teljes igazságot. Másképp fogja ő is látni innentől a dolgokat. Abban pedig nagyon igaza van az elsőnek, hogy másnap már bőven kellett volna annyi eszednek lenni, hogy nem hívod át a csajt. Akkor nem számított a barátnőd, hagyd most már, engedd el. Tedd a szívedre a kezed... ha nem derült volna ki, megtetted volna többször is. Így nincs értelme folytatni, csak bántod szegény barátnődet. Ha aznap voltál annyira 'férfi' (bár ezt inkább pont az ellentétének nevezném), hogy minden lelkiismeret-furdalás nélkül megfektetted a csajt, akkor most is legyél elég erős meglépni a szakítást.
2019. ápr. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%

Jaja. Most mejd senki sem akar veled lenni. Szokj hozzá a gondolathoz, hogy szingli leszel!


Meg a leendő exednek számolj be a kalandodról! Ha már tettél valamit, akkor illik vállalni érte a felelősséget :)

2019. ápr. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
11%
Ha van ra esely hogy kiderul talan, de inkabb ne. Ha lenne belole kavalkad megis tagadd le.
2019. ápr. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

A lány helyében kidobnálak. Nekem nem kellene egy ilyen anyámasszony-katonája.

Egy férfi ne sírjon hanem legyen tartása, álljon ki és vállalja a tetteiért a felelősséget, a következményeket mindegy hogy mi lesz.

Ilyen sírós, következetlen, megbújós pasiktól a hideg is kiráz.

2019. ápr. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Te nem szereted a barátnődet, egyszerűen csak társfüggő vagy. Vagy csak kell valaki, aki kimossa a szaros gatyádat, meleg étellel vár, stb. , tehát valami szolgáltatásért, amire te döglusta vagy.


Közhely, de igaz: egy megcsaláshoz két ember kell. Nem, csak ő, hogy rád másszon, hanem az is, hogy te se hajtsd el. Mert nem tudom, tudod-e, de el is lehetett volna zavarni.


Hogy mit tegyél? Mondd el neki az igazat, hogy legalább el tudja dönteni, akar-e rád még egy másodpercet pazarolni rád, vagy sem.


Ne haragudj, de miután nem vagy egy jellemember, ennél jobb indulatú kommentet nem tudok, de nem is akarok írni.

2019. ápr. 30. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi van a másik lánnyal? Szerinted ölbe tett kézzel fogja nézni, hogy együtt maradtok?

Hazudtál neki, szédítetted, és megígérted, hogy szakítasz, aztán együtt lesztek. Ha rájön, hogy csak megdugtad aztán felé se nézel, akkor garantált, hogy tenni fog érte, hogy szakítsatok.

2019. ápr. 30. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Szakítani, méltósággal elhagyni, miután a háta mögött megcsaltad nem tudod, de felhívni magadhoz a másik csajt, egyértelműen kefélni az megy? Gondolom akkor nem sírtál.

Szedd össze a tökeid és ne húzd az idejét a barátnődnek (akutálisnak)- De ha van esze a másik sem kezd veled, nem kifejezetten bíztató kezdés egy kapcsolathoz, amit úgy kezdesz, hogy a másikat elcsábítod egy másik kapcsolatból.

2019. ápr. 30. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
89%
Ne sajnáltasd magad, nem szereted a barátnőd, nem való neked komoly kapcsolat. Igen, nehéz szakítani, de mindennek van következménye és te ezt akartad. Ha már belekezdtél légy férfi, és mondd el barátnődnek mi történt. Semmi értelme a hazugságnak egy kapcsolatban.
2019. ápr. 30. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!