Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan közeledjek hozzá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek hozzá, miután elhagytam?

Figyelt kérdés

Majdnem 6 hónapot voltunk együtt. Nagyon jó volt minden, a beszélgetéseink tartalmasak voltak, nyugodtnak éreztem magam mellette és szexuálisan is kiegészítettük egymást. De valami hiányzott a részemről, sok volt a gondom, nem tudtam annyira odakoncentreálni sem, ezért elhagytam megmondvs neki, hogy nem szeretem.


Eltelt 2 hónap és rájöttem, hogy tiszta hülye voltam, szeretem őt és hiányzik, csak nem éreztem még ilyet senki iránt, hogy lassan alakultak ki az érzelmek, mindig azonnal beleszerettem valaibe.


ha írok, válaszol, nem zárkózik el, de nem tudom, hogy kéne lépjek abba az irányba, hogy szeretnék még egy esély kérni. Jó lenne tudni, hogy van-e még esélyem.

28/F



2019. máj. 2. 14:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Bocs, de ez nagyon gáz, szerintem hagyd szegényt. 6 hónapig hülyítetted, aztán egy kamuindokkal dobtad. Gondolom nem találtál jobbat, egyedül meg nem akarsz lenni, ezért most próbálod magad visszakuncsorogni. Remélem szegény lánynak lesz esze és pattint.
2019. máj. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Férfi vagyok és nem vagyok ilyen megkeseredett férfigyűlölő, de az elsőnek igaza van. Sehogy ne közeledj, szakítottatok, te vele, hagyd békén, lépj tovább, hogy ő is tovább tudjon
2019. máj. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen. Ez bűzlik... egyessel értek egyet.


Ne hazudj magadnak! Nem fogunk megerősíteni egy ilyen tévképzetet!

2019. máj. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Peter_mota ***** válasza:
0%
Fiatalember persze hogy van remény ! A nő reagál önre nem zárkózik el öntől , tehát azt mondom hogy az ön által leírt dolgokból a megoldás az hogy ha a megfelelő korotok megvan és te tudod mit akarsz akkor húzz gyürüt az ujjára vidd oltár elé, alapíts egy családot és neveljétek a gyerekeiteket !
2019. máj. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
56%
Én is így voltam a barátommal. Nagyon sokáig (5 év) hülyítettük egymást ha buliban voltunk mindig "össegabalyodtunk" Sose szexeltünk mivel én még szűz voltam. Aztán összejöttünk, mert rájött, hogy szeret. Jártunk is pár hónapot, aztán dobtam. Nagyon oda volt szegény. Aztán hónapok után írt, hogy van egy lány. De ha van nálam egy pici esélye is akkor nem lép a lány felé. Mondtam, hogy nyugodtan jöjjön össze vele. De aztán elkezdődött a pokol. Nemtudom a féltékenység-e hozhatta ki belőlem vagy csak akkor jöttem rá mit veszítettem amikor az már végérvényes volt, de teljesen összetörtem. A srác még irkált nekem, én sose kezdeményeztem. Aztán megkért hogy találkozzunk. Belementem.Persze mondanom se kell, hogy nem feküdtem le vele, mivel nem úgy akartam elveszíteni a szüzességem, hogy neki barátnője van. Így folytatódott pár hétig, de aztán mondtam neki, hogy válasszon. Én többet nem találkozok vele amíg kapcsolatban van. Nehéz lehetett neki nagyon. Biztos félt, hogy megint ott hagyom. De végül szakított a barátnőjével és ma már lassan 2 éve vagyunk házasok. Sose voltam boldogabb. De persze még mielőtt újra belevágnál legyél biztos abban amit érzel :)
2019. máj. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Elég sok rossz dolog történt velem a kapcsolatunk alatt, és én nem érzem, hgy hülyítettem volna, csak nem tudtam odakoncentrálni. Plusz még sose volt velem ilyen. Nem éreztem senki iránt így, nem tudtam odatenni magam. Léttam rajta, hogy érzi is rajtam, így inkább hagytam. De hogy elvesztettem és tisztáztam magamban a dolgaimat, most látom, hogy nagyon hülye voltam.

És amúgy nem érdekelnek, érdekeltek más lányok.

úgy döntöttem, hogy elhívom találkozni, és meglátjuk :)

2019. máj. 3. 13:46
 7/13 anonim ***** válasza:
32%
Köszi, hogy lepontoztatok. Nem értem mi rosszat írtam! 5ös voltam. Neked kérdező sok sikert kívánok :)
2019. máj. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én küldtem a zöldet, köszönöm mindenki véleményét eddig. :)
2019. máj. 3. 20:24
 9/13 anonim ***** válasza:
52%

#5: Talán mert ez a szűzk/rva definíciója. Tudod, aki ugyanúgy szivatja szegény loosert, de még csak megdugni sem lehet. Na, normális ember elítéli ezt...


(Egyébként nem pontoztam, de attól még meg tudom érteni aki szánalmasnak tartja ezt az egészet)

2019. máj. 4. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
48%
Tini voltam, és nem tudtam olyannal lefeküdni aki össze-vissza csajozik. Megmondtam neki, ha megkomolyodik és meg tudok bízni benne akkor lehet ebből több is. Ő meg rámászott a legjobb barátnőmre és a nővéremre is. Basszus tényleg hogy is gondoltam, hogy nem feküdtem le egy ilyen sráccal? És még amúgy elötte én is jártam valakivel, és azt kérte szakítsakvele. Megtettem, ő meg a következő bulin már az eggyik közös ismerősünkel táncolt egész éjjel. Ő is csinált hibákat, én is (sose mondtam,hogy nem!) Tiszta lappal kezdtük újra, most meg boldogok vagyunk. Ti meg ítélkezzetek nyugodtan!! :)
2019. máj. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!