Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elhagytam mert beleszerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagytam mert beleszerettem valaki másba?

Figyelt kérdés

Sajnos 2 éves kapcsolatomnak vége szakadt. Igazából mondhatom az én hibámnak, mert az is. Én döntöttem így és vetettem ennek végett.

A helyzet, hogy az elmúlt hónapba gyakorta a párom rendszerint minden nap elzavart, elhajtott. Reggelre amit nehezen megbánt, estére újból.

Talán a sok utazása is ami most volt,meg az az időszakja amikor rendszerint azt mondta sok vagyok és ne lógjak rajta mikor semmi dolga nincs.


Nyilván nem vagyok hibátlan, én sem, de nem bírom elviselni hogy minden nap alja nőnek nevez (jó kis q betűs szó)...


Az én hibámnak érzem hogy vége lett, mert beleszerettem másba, akit mindössze 5-6 alkalommal láttam de nekem mégis többet jelent mint bármi a világon mert nyugalmat találtam benne. Nem akarom a párom megcsalni, ezért is zártam le bele.


2 napja megy a fesztivál, mindennek lehord, szószerint,a halálom kívánja, ezzel is csak üldözött, de amikor megláttam sírni, amit még sosem láttam egyszerűen hezitálni kezdtem.

Sajnálat vagy szerelem vagy nem tudom de mérhetetlen fájdalmat érzek iránta, annyira bezavart most azt érzem szeretem és itt sirok.


Fogalmam sincs mit tegyek?

21/L


2018. aug. 22. 16:10
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Az elnult honapokba elzavart*(pontosan 4 honapon at mindennap)
2018. aug. 22. 16:11
 2/12 anonim ***** válasza:

Leqrváz és még azon agyalsz, hogy vele maradj-e?


Gondolkozz már kicsit! Úgy hajítsd ki, hogy a lába se érje a földet aztán majd bőghet kedvére...

2018. aug. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
43%

*de amikor megláttam sírni, amit még sosem láttam egyszerűen hezitálni kezdtem.


Sosem tudna leq.ázni, ha valóban szeretne, még akkor sem, ha tényleg az lennél. Nem tudná megtenni.


Igy az ilyen alkalmak, amiken most keresztűl mész kiváló nevelő hatásu, mert igy legközelebb ha ilyenbe lesz részed, akkor pontosan tudni fogod hogy az adott személy egyetlen percre sem szeretett téged és nem lesz lelkifurid, ha lelépsz tőle.

2018. aug. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha már szakítottál, ne foglalkozz vele. Oka volt a döntésednek. Viszont nem okos dolog rögtön egy másik férfi ágyába ugrani.
2018. aug. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nézz csak ide, csillagom, itt egy kis olvasnivaló:


[link]


Ajánlom figyelmedbe különösen az Erőszak ciklikussága c. részt!


"Mint Walker kimutatta, a „békülési” szakasz alapvetően fontos a nő lelki ellenállásának megtörésében, a kapcsolatban tartásában, így az szerves része a bántalmazási folyamatnak."


"Ebben a fázisban az udvarlási időszak kedvességei is megjelenhetnek apróbb vagy értékes ajándékok, virágcsokor, bonbon vagy ékszerek formájában, ezért ezt az időszakot néha a „mézeshetek” kifejezéssel szokták jelölni."


Mindez nem azt jelenti, hogy a volt párod nem szeret és nem igaziak a könnyei. Igaziak, akkor is, ha ez csak az érzelmi manipuláció része.


Fiatal vagy és megkaptad azt a nagyszerű ajándékot, ami segített ebből kilépni. Akkor is, ha plátói marad, a célját eléri benned ez a szerelem.


Ne hagyd magad érzelmileg manipulálni.


Dupla ennyi idősen ugyanezt élem át. Beleszerettem másba. A férjem sírt, holott 10 éven át sosem láttam sírni. Hatalmas vörös rózsacsokrok, szivecske bonbonok,

gyengédség, szerelmi vallomások, bókok, amiket sosem hallottam tőle. Ez a cikk felnyitotta a szemem arra, amire remélem, te is rájössz és amit amúgyis érzel.


A lelkiismeretfurdalás, amit érzel, az érzelmi manipuláció következménye. Hiszen mennyire szeret, sír is miattad, te meg hűtlenül bele mertél szeretni másba...


Ugyanezt érzem. De már okosabb vagyok nála, aki mindezt nem tudatosan csinálja. Tudom, hogy szeret és mindig is szeretett. De ettől még ez egy bántalmazó kapcsolat. Annak ellenére, hogy soha nem ütött meg.


És vigyázz magadra. Nagyon vigyázz most magadra és ha bele kezdesz is új kapcsolatba, lehetőleg ő még ne tudja meg, legyen ideje lehiggadni.

2018. aug. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Csak a nők gondolhatnak ilyenre, hogy "ha tényleg szeretne nem kvázna le". Ugyan ugyan... megesik az ilyen, főleg egy hosszú kapcsolatban. A nők is ugyanúgy lefszfejeznek ha úgy van.


Persze ehhez kell komoly indok, egy komoly veszekedés. Komoly kapcsolatban előfordulhat, de azért ha tényleg minden nap ezt csinálja az nem helyénvaló. Férfi szemmel is azt mondanám, hogy lépj és szerintem nem szeret igazán a viselkedése alapján.


U.I.: csak nem néztem jó szemmel a sok álszent kommentet

2018. aug. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Milyen álszent kommentről beszélsz? Eddig mindenki azt mondta, amit te, hogy meneküljön!
2018. aug. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Keves #7-es a #3 hozzászólást olvasd el.
2018. aug. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Jó, csak te sok álszent kommentet írtál és nem egyet. Van benne valami, egyet is értek a véleményeddel, de a lényeg, eddig mindenki úgy látja, hogy bántalmazott kapcsolatban élt és jobban teszi, ha menekül, még a 3-as is ezt írja.
2018. aug. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kedves #9. Így van igazad van. Elnézést a többes számért :)
2018. aug. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!