Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Akik másért hagyták el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik másért hagyták el a párjukat. Elmondtátok neki vagy más indokkal szakítottatok?

Figyelt kérdés
2019. máj. 2. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
Én nem, szerintem így kegyesebb volt.
2019. máj. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%
Általában a nők nem mondják el, csak kitalálnak valami kamu storyt, de ez igaz lehet a férfiakra is. A lényeg, hogy hazudnak legtöbbször.
2019. máj. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Elmondtam és fordítva is így történt.
2019. máj. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

mivel alig egy hónap telt el aközött, hogy szakított velem, és új kapcsolatba kezdett, szerintem erősen közrejátszott a másik fél is.:) nem szólt erről.

helyette könnyes szemmel állt, majd utána írt egy üzenetet,hogy sajnálja, és ő megkönnyezte a dolgot.


hm...:D sokáig nem bánkódott azért.

2019. máj. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem kettő volt akit másért hagytam el (egyébként ugyanazért sajnos). Az elsö nagyon szeretett engem, én meg ugy voltamvele jo ha itt vagy, de akkor is ha nem, nem mondtam el neki. De nem is jöttem az ujjal azonnal össze. A másikat ugyanezért hagytam el, mert megcsaltam vele, de amúgy se müködött a kapcsolatunk, részéről se igazán, neki se mondtam el. (N)
2019. máj. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!