Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha mindig ez a vége, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mindig ez a vége, hogyan ne veszítsem el a bizalmamat?

Figyelt kérdés

Volt egy évtizedes hosszú kapcsolatom amit sikeresen együttes erőkkel tönkretettünk.Volt minden amit el lehet kèpzelni,nem tiszteltük egymást.Megcsalásra csak hajlottunk az az egy nem volt.


Utána együtt voltam egy megfontolt pszichopatàval, utàna egy nárcisztikus önelègült életművèsszel,utàna egy tapasztalatlan érzèkeny sok lelki problèmàval küzdő sráccal.A közös mindegyikben,hogy egyik nap mèg részesei az èletemnek,minden szabadidőm a kapcsolatnak szentelem,(van hobbim célom is)mikor megérzem hogy nem nyújt akkora katarzist mint az első nagy szerelem,akkor tesztelgetni kezdem a kapcsolat erőssègét,vágyom valami biztonsàgos szeretetre.De nem gondolom,hogy ez valódi játszma lenne inkàbb csak gondos megfigyelès,és óvatosan jelzem is mire vàgyom szóval tiszta sor,mivel nincs kötelező jellege,manipulàciója.Ezt az érzèst nem kapom meg konkrétan mire is gondolok :egyik sem fèlt,nem hiányzom,nem udvarol,nem mond szèpeket,nem beszèlgetünk óràkig,nem figyelmes,nem lovagias,nem jut eszèbe segíteni olyan dolgokban ami neki nem is erőfeszítés,nem törekszik több időt együtt tölteni stb és pedzegetni kezdem a szakítást,amibe kivétel nélkül első szóra önkènt dalolva ès elsunnyogva nèhàny hónap után sorba eltűntek az illető srácok.Az gondolom mostmár minden lelkesedés kihűlt belőlem ès nagyon kell bizonyítani annak az illetőnek akiben megmernèk bízni.Talàn túl naiv voltam ,sokat vártam pàr hónap utàn?Mit tegyek hogy huszonèvesen ne ègjek ki emiatt?



2019. máj. 4. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Sokat nem vártál, csak lehetetlent. Tudod, hogy ki olyan, mint az első szerelmed? Hát az első szerelmed.

U.i.: a húsvéti nyuszi sem létezik.

32/f

2019. máj. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szóval azt mondod, igaz szerelem nem létezik?
2019. máj. 4. 20:41
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Ha jól számolom, akkor közel van már az a bűvös 30. születésnap. :D
2019. máj. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
22 vagyok nem talált :)
2019. máj. 4. 20:55
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
És akkor mikor kezdted az évtizedes hosszú kapcsolatodat, 5 évesen?
2019. máj. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Azt mondom, kár hasonlítani egymáshoz az exeket és a mindenkori kapcsolatokat. Meg kell bennük találni az értéket, ha van olyan, de ezt ugye akarni kell. Lehet kis szünetet kéne tartanod, mert nem vagy túl az első szerelmeden.

32/f

2019. máj. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak annyi a lényeg, hogy ne engedj az elvárásaidból.

Igenis jogosan várhatod el, hogy aki veled van, az szerelmes legyen beléd, hiányozzál neki, mondjon szépeket, sokat akarjon veled lenni, stb.

Sokáig amúgy én is azt hittem, hogy csak velem van a baj, túl sokat akarok meg ilyenek, próbáltam mentegetni az aktuális hapsikat, akik lószart sem éreztek irántam, stb., de aztán sok nyomor után találkoztam valakivel, aki megbecsül, s ha ezt előre tudom, hogy ilyen is van, az elmúlt 5 évet egyedül töltöm.

2019. máj. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Amíg az első kapcsolatod adta érzést kergeted, esélytelen, hogy valami normális kapcsolatod legyen,be is vonzod a fura alakokat
2019. máj. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Olyan soha senki sem lesz, mint az első nagy szerelem. Viszont még megkaphatod az őszinte szerelmet, ha magadban helyre teszed a múltat, és nem állsz szóba az első jött-menttel.
2019. máj. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!