Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miert van az, h szakítás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az, h szakítás után a férfiak hajlandóak beszélni az exel, ha van már v. kijuk, akkor is? Viszont a nők sokkal ellenségesebbek és elitasitóak lesznek.

Figyelt kérdés
Illetve a nők miert csak akkor kezdeményeznek szakítást, ha már van más akiben gondolkodhatnak?

#ex #szakítás #kapcsolatból kapcsolatba
2019. máj. 5. 14:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak az én véleményem, de mivel elég sokat haverkodom férfiakkal (régen fiúkkal), valahogy az tűnt fel, hogy annyival egyszerűbben fognak fel dolgokat/ problémákat. Egy veszekedés nem tartott náluk fél napig, míg nekem van olyan "barátnőm", aki nem beszél velem 10 éve, mert nem akartam emos lenni vele (?)...

Szóval én ezt mondanám, hogy pl az ex kérdést is máshogy veszik, mert volt olyan exem aki simán rám írt mintha mi se történ volna, de szakítás után két hónappal. Ellenben bennem még akkor is harag volt vele szemben. Nem beszélhetek mindenki nevében, de én exekkel azért vagyok elutasítóbb, mert nem hiába nem akarom már őket az életembe.

2019. máj. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
pont hogy a férfiak kezdeményeznek csak úgy szakítást, ha van már más a képben. Sőt, van hogy akkor sem, megvárják, míg a nő rájön, kiakad, akkor ő lesz a hülye képzelgős idióta, aztán valamiért bebukik az egész, és csak akkor nem lesznek már együtt, de pont nem azért, mert ők indítanák ezt el egy beszélgetéssel
2019. máj. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Mindkettő oka ugyanaz: a pasik akkor tartják a kapcsolatot, ha remélik, hogy lesz potya szex.
2019. máj. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%

"Illetve a nők miert csak akkor kezdeményeznek szakítást, ha már van más akiben gondolkodhatnak?"


A környezetemben pont egy csomó pasi csak akkor lépett ki a kapcsolatból, mikor már hónapok óta megvolt az új nő. Addig tök jól elvoltak a 2 nővel, amíg ki nem derült a dolog. Két pasit is ismerek, akik akkor szakítottak, váltak, amikor az új titkos barátnő 7-8 hónapos terhes volt. Akkor már muszáj volt bevallani, hogy jön a gyerek, viszlát.

2019. máj. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4-es ez durva. Nekem 2 bnom volt, mind 2 akkor szakított, amikor már volt más. Én ezt nehezen értem, ugyanis meg ha már egy ideje nem is működött a kapcsolat, akkor is szakítás után min. fel évig nincs kedvem ismerkedni senkivel. De inkább 1 évig
2019. máj. 5. 14:30
 6/10 Fruzs33 ***** válasza:
100%

Férfiak:

-Félrelépnek

-Nem tudják elfelejteni a kapcsolatot

-Potyaszex reménye


Nők:

-Összetört szív(fájdalmak,sebek,esetleg fizikai és lelki bántalmakat kaptak)

-Előre akarnak lépni

-Kapcsolat függőség

Na meg itt van mindkét nemnél,hogy szeretőt keresnek,mert nem kapják meg a kellő odafigyelést,szeretetet,tiszteletet,bánásmódot.Mennek a veszekedések,háborúk,egymás lelki elnyomása.Párkapcsolatokban is ugyanazok a dolgok megtörtén(het)nek,mint házasságban.

Ezért keresnek más lelkivigaszt.

De kérdezem én:Ez jól van így?! Egymást segítenünk és támogatnunk kéne,nem pedig fájdalmakat,és sebeket okozni neki.A lelkiek jobban tudnak fájni,mint a fizikaiak.

Bízni,hinni és megbocsátani a legnehezebb.

Kompromisszumok kellenek.

Nem irreális elvárások.

Nekem ez a véleményem.

2019. máj. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Amúgy nincs jól így... Meg annyi rengeteg hiba és butaság van, amit elkövetünk egy kapcsolatban, önhibáinkon kívül. Sokszor észre sem vesszük, h mekkora ajándék a jelenlegi párunk, mert vagy az előzőt siratjuk, vagy a hétköznapi gondok annyira elterelik a figyelmünket. És amikor raeszmelunk, már sosincs meg 1 esély...
2019. máj. 5. 15:02
 8/10 anonim ***** válasza:
54%

Potya szex, ha a nő szakított. Ha fordítva, akkor nyilván nem.

A nők pedig az új palival vannak már, így nem akarnak a régivel semmit, ha pedig velük szakított a férfi, vérig sértődnek, hogy tehetett ilyet. Amit pedig írtál, azt liánozásnak hívják. Igen, jellemző, bár talán kevésbé, mert a nő kb bármikor csettiésre talál új palit, nem kell liánozniuk.

2019. máj. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A férfiak szexet remélnek, a nők meg érzelmeket.
2019. máj. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
29%
Ennyi hülyeséget egyrakáson rég olvastam. Kérdezőnek válaszolnám: Azért, mert a nők nagyrésze kapcsolatüggő. Ha már van egy másik ág is a fán, amibe kapaszkodhatnak, akkor az egyiket elengedik. Jöhet a sok minusz, szrok rá.
2019. máj. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!