Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Összejönni a legjobb barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönni a legjobb barátnőm exével?

Figyelt kérdés

Hat éve ismertem meg a barátnőmet, nem sokkal később az akkori párját. Már akkor a kapcsolatuk végén jártak ami öt évig tartott. A párját akkor ismertem meg mikor segítettem a barátnőmnek elcuccolni tőle. Ő nem sokkal később elkezdett nekem udvarolni, természetesen visszautasítottam és nem szóltam róla a barátnőmnek, mert totálisan szerelmes volt még, de őszintén számomra se volt közömbös a srác.

Mivel az én albérletembe költözött a barátnőm így egyre jóban lettünk és nagyon sokáig nem volt hajlandó semmi másról beszélni csak az exéről. Tudtam, hogy nem fogja egy hamar túltenni magát rajta pláne azért, mert a srác nem egyszer egy éjszakázott vele..

Nekem voltak kapcsolataim, neki nem sok, viszont már fél éve együtt van valakivel akivel úgy tűnik boldog. Januárban egy buliban összetalálkoztam az exével és összejöttünk. Mikor elmondtam a barátnőmnek szomorú és csalódott képet vágott, de azt mondta nem zavarja. Azóta se olyan a viszonyunk mint régen és ez eléggé fáj. Hiába kérdezgetem folyton azt hajtogatja, hogy nem baj csak félt.. de nem így viselkedik az akinek nem baj.. :/ Szerintetek még mindig szereti? Nem tudom mit csináljak..

26/N



2019. márc. 1. 17:12
1 2
 1/16 Dorottya9301 válasza:
88%
Nem biztos/nem hiszem, hogy szereti mgé, de nem jövünk össze a barátnőink exével, ez alap. Nem csodálkozom, hogy nem a régi viszonyotok. Annyi férfi van, nem kellett volna éppen a barátnőd exével kikezdeni... Nem baj ha fáj neked, neki is fáj.
2019. márc. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Házinyúlra nem lövünk, nem hallottad még ezt? Persze, hogy szarul esik, mert bántja. Megkérdezhetted volna tőle előre, akkor talán még kimondta volna normálisan.
2019. márc. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
57%

Mert mit vártál fél év azért nem egy nagy idő.Nem feltétlen az a baja,hogy szereti.Majd akkor ezentùl össze fogtok járni,és négyes bulikat csináltok?Naná,hogy máshogy viszonyul.Ilyenkor elgondolkodik az ember,hogy mióta tetszik,és hasonlók,mennyire vennéd el a pasiját ùgy egyébként.Kis erkölcsi kérdések merülnek fel.Tudod.De hát ez van,már megtörtént,utólag hiába...


Amùgy lehet sok férfi van,csak nem biztos,hogy azokkal összeillik kérdező.Meg hát a jóbarátok mindent megosztanak,nem?

2019. márc. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én hagynám a helyedben, hallottam már hasonló sztoriról, csak ott a pasi dugta meg a barátjának az exét, na, nekem ezt sem veszi be a gyomrom, a srácnak viszont tetszett, hogy ilyen "barátai" vannak, szerintem undorító. Én a helyedben hagynám, nem hiszem, hogy ezzel a pasival fogod leélni az életed, viszont a barátnőd még megmaradhat hosszabb ideig.
2019. márc. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ultra gáz... Úgysem lesz jó vége..
2019. márc. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Megkérdezni nem tudtam, mert hirtelen történt az egész. Meg úgy voltam vele, hogy hat év az hat év és már nem fog neki sokat jelenteni, de úgy látszik mégis. Az alatt a hat év alatt mikor esélye volt a páromnak mindig próbált meghódítani, de nem adtam be a derekam.. Szerintem akkor lennék szemét ha az első adandó alkalommal összejöttem volna vele..
2019. márc. 1. 19:11
 7/16 anonim ***** válasza:
49%
Ha az én barátnőm csinálná ezt én nem haragudnék rá. Feltéve ha túl tettem magam rajta.
2019. márc. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Házinyúlra nem lövünk, nem hallottad még ezt? "


Aki már nincs az életébe jó ideje az nem házi nyúl..

2019. márc. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Igen! Pont ezért következtettem arra, hogy még mindig szereti.
2019. márc. 1. 19:27
 10/16 anonim ***** válasza:
Csak nyugodtan. Neki már az exe. Amúgy szólhatnál neki előre. Pl ha a legjobb barátnőddel mászkálsz, jön az ex, és megcsókol téged; a barátnődet ne érje váratlanul.
2019. márc. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!