Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az exem megkereset évek után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem megkereset évek után nekem már kapcsolatom van! Miért most?

Figyelt kérdés
Folyton olyanokat ír hogy megváltozott szeret engem hiányzok neki! Normális ez? Valakivel volt már ilyen?

2019. máj. 8. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

X év alatt nem talált senkit így nincs ló, jó a szamár is elven megpróbál visszakuncsorogni hozzád. Szépen leépíted, ha kell tiltod, ha pedig szereted a diszfunkcionális, pocsék kapcsolatokat kidobod a mostani párod és csapot-papot hátrahagyva rohansz vissza a karjaiba.

Remélhetőleg van annyi eszed, hogy nem az utolsó opciót választod. De az hogy ennyire foglalkoztat, hogy rádírt semmi jóra nem enged következtetni.

2019. máj. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

"a pedig szereted a diszfunkcionális, pocsék kapcsolatokat"


Kiégtem : D


Amúgy teljesen igazad van

2019. máj. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondold végig, hogy miért szakítottatok.

Azt írta, hogy megváltozott? Nagyon nem mindegy, hogy miben kellett változnia. (Én vallom a "kutyából nem lesz szalonna elvet)

Ha a jelenlegi kapcsolatoddal elégedett vagy, akkor ezt nyugodtan közölheted is vele. Ha nem akarsz tőle semmit és ő mégis gyakran keres és nyomul, akkor tiltsd le minden formában.

2019. máj. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen jelenleg van párkapcsolatod,viszont érzel még valamit az exed iránt?Orülsz neki,hogy megkeresett,mert azt kérdezed,hogy miért most?Vagy megtartod vagy elküldöd,rajtad mulik.
2019. máj. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem talált tőled jobbat, vagy rájött hogy tényleg hülye volt.
2019. máj. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazatok van köszi mindenkinek
2019. máj. 8. 20:01
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Már rég le kellett volna tiltanod. Csak magadnak ártasz ezzel. Szakíts meg vele minden kommunikációt. És nem, nem fog megváltozni, hidd el. Mindenkinek csak egy esély jár. Akikkel eddig beszéltem, mind megbánta, hogy második esélyt adott az illetőnek.
2019. máj. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!