Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Másfél éve szakítottunk, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másfél éve szakítottunk, és véletlenül összefutottunk első nagy szerelmemmel. Olyan volt, mintha a minap még együtt lettünk volna. El lehet valaha felejteni?

Figyelt kérdés
2019. máj. 9. 10:54
 1/6 anonim ***** válasza:
El.
2019. máj. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak, ha nem akarod életben tartani az érzéseket.
2019. máj. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
El, csak ne kezdj el agyalni rajta.
2019. máj. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Oravecz Coelho bölcsességet tudok mondani, de erre a színvonalra pont jó: az első szerelem mindig véget ér, de sosem múlik el.
2019. máj. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Elfeljteni nem is kell.

Én nemrég futottam össze a tinikori nagy szetelmemmel. Nagyon megörültünk egymásnak, jót beszélgettünk, aztán mindenki ment a dolgára. Jó volt látni, de nem éreztem azt, hogy milyen jó lenne, ha együtt maradtunk volna. Pedig irtó nagy szerelem volt. Mindenáron meg akartam halni, amikor vége lett.

Ez már 20 éve volt. Az emberek változnak.

Ne gondolkodj az exeden. Pár év múlva már helyén fogod tudni kezelni.

2019. máj. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor én vagyok a bölcsesség ellenpéldâja.Vége lett az első nagy szerelemnek,és el is felejtettem.

Amùgy összefutni valakivel nem jelent az ég vâgon semmit.Egyik jön,másik megy.

2019. máj. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!