Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szórakozik velem a volt párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szórakozik velem a volt párom?

Figyelt kérdés

(24eves(nő) a párom én 25(férfi))5ev együttlét után szakított velem....majd probaltam vissza szerezni...végig azt mondta nem szeret..utal stb....van egy testvére l hívott fel, hogy "hulye" a nővére...mert elmondta neki otthon, hogy szeret engem ....de látni akarja, hogy küzdök érte tényleg szeretem e...mert nem látta rajtam....2het után felhívott és vissza jött hozzám...

Rövid időn belül megint szetmentun....3honapja külön vagyunk...2honapig nem is köszönt szinte nekem...egyszer csak kijött hozzám sírva(közös a munkahely) és elmondta undorító vagyok....hogy rosszakat mesélek róla másoknak ...stb..meg hogy. O szeretett amikor elment....csak azért mondta, hogy nem......hogy könnyebb legyen elvallnunk.....

Ezzel adott egy kis löketet....és elkezdtem újra keresni....nagy nehezen belement, hogy találkozzunk....azzal kezdtem hogy soha többet nem fog velem találkozni.....mert ő csak beszélgetni jött...O már teljesen túl van rajtam ....stb...de nem volt még senkivel....a 3honap alatt....én meg undorító vagyok,hogy voltam más nővel...vagyis O azt hiszi........

Találka után mondta bármit megtenne, hogy megutaljam őt...stb..erre másnap megint találkoztunk tok jól elvoltunk....beszélgettünk....harmadnap..munkahelyen is már mosolyogva köszönt...integetett...majd bstorkodtam felhívni..lenne e kedve találkozni..: válasz: nincsen..meg amúgy is muszempillashoz megy....sőt hétvégén se keressem mert nem otthon lesz....


A kérdésem...ha nem akar tőlem semmit miért találkozott velem? Miért sírt? Miért integet stb..egyik nap normális másik nap még idegbeteg....



2019. máj. 12. 13:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én a helyedben inkább örülnék, hogy szétmentetek, nekem nem hiányozna ez a hajcihő, meg személyiségzavar, ami neki van. Persze-persze, próbál úgy tenni, mintha nem hiányoznál neki, de azért még akar téged. Akkor is, ha azt mondja , hogy nem, csak magának is tagadja, ezért tagadja neked is. Én inkább hagynám, hogy forogjon magában, azt inkább keresnék egy nomrálisabb embert..

Fiatal vagy, nem kell egy ilyen lánnyal összekötnöd magad, csak azért mert régen megtetszett...

2019. máj. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Beragadt a billentyűzeten a pont...............
2019. máj. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1#

Köszi a hozzászólásod....az a baj, hogy nem tudom elengedni.....mert szeretem....és reménykedem....egy idióta vagyok, hogy egyáltalán ezek után szoba állok vele.....vagy bármi...de szeretem és nem tudok rá haragudni

2019. máj. 12. 21:23
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha ez a helyzet, akkor vagy megpróbáljátok megbeszélni, vagy egy nagyon elhúzódó se veled, se nélküled kapcsolat lesz belőle, és az szörnyű lesz.. Sok békülős szex, sok összeveszős szex, ami nem hallatszik rosszul, de közben megy az idő, és csak a saját időtöket pazaroljátok el.

Persze a te életed, de már láttam jó pár ilyen embert, aki így kicsit megkeseredik. (Egy ismerősöm és a csaja, aki azóta a felesége, 16 éves korukban összejöttek, azt szétmentek, összejöttek, szétmentek... stb, a csaj már 25 évesen akart gyereket, de csak 32 évesen lett terhes, megy az idő, és csak játszanak egymással, közben meg semmi értelmes nem történik)

2019. máj. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Friss fejlemény

Sajnos eléggé viharos volt kettőnk között az elmúlt egy év.

Tegnapi nap találkoztunk kettesben az elmúlt egy évben először és tudunk őszintén beszélni az egymás iránt érzett érzésekről.

Kiderült, hogy van valami rejtélyes betegsége ami fél éve derült ki és nem tudni, hogy daganat e vagy bármi más.

Röviden és tömören többször elsírta magát az autóban beszélgetés közben, bevallotta, hogy még szeret és csak is engem szeret..de fél, hogy újra lennének veszekedések és a régi lenne minden illetve fél, hogy mit gondol majd róla a családja.. barátai...mivel az elmúlt egy évben a rosszakat mesélte rólam nekik rólam....

röviden, nagyon megható ..meghitt beszélgetésen vagyunk tól, amiben arra kért, ne találkozzunk többet....sírva..leszeretné zárni végleg...de közben belement még egy találkában jövőheten amit a végén lemondott ismételten..hogy nem hiszi, hogy jó ötlet lenne.

2020. jan. 30. 06:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a rejtélyes betegség az, hogy bolond :D. Amúgy viccen kívül, szerintem ezzel a betegség dumával csak magához akar láncolni, te meg hagyod magad.
2020. ápr. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

mai napig tart a se veled se nélküled kapcsolat.

annyi különbséggel, hogy eddig tagadta, hogy az elmúlt 1 évben lefeküdt volna bárkivel is

ma kicsúszott a száján, hogy lefeküdt de nem mondja el kivel, mikor...és hányszor.

azt mondja, majd ha együtt leszünk elmondja ezeket.

én hülye meg teljesen őszinte vagyok/voltam vele, hogy igen lefeküdtem X lánnyal de egyik iránt se éreztem semmit illetve a nevükre se emlékszem......

attól félek, hogy akivel ő feküdt le azzal érzelmi kötelék is kialakult

2020. ápr. 22. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!