Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 21 éves vagyok a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osszetort kérdése:

21 éves vagyok a barátom szakított velem, és szeretném vissza szerezni, mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
2 évig voltunk együtt joban rosszban. Azt mondta azért szakít velem mert nem azert érzi amit kellene, egyszer ugy érzi hihetetlenűl szeret, máskor meg bízonytalan, ismerem annyira hogy mikor elhozta a cuccaim, lattam a szemeben hogy szeret es hogy fáj neki, próbálja magát lefoglalni. Néha beszélünk, távolságtartó lett. Tanácsot szeretnék kérni. Vissza szeretném kapni.

2019. máj. 13. 08:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Adj neki egy kis időt, 1-2 hgét, aztán jön magától is talán, ha nem, keresed, de hagyd picit magára
2019. máj. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Emberileg biztosan kedvel és szeret, de szerelmet nem érez feléd, ez biztos.Vár egy jobbra, akivel ez megtörténik majd.

Én nem erőltetném a helyedben ezt a kapcsolatot, akármennyire is rossz érzés.Lépj tovább.

Ha " rá is jön", hogy esetleg kellesz neki, nem valószínű, hogy azért, mert szerelmes beléd.Csak ideiglenes partner lennél neki, amíg nem talál rá jobb jelöltre.Addig elüti veled az időt, de nyitott marad más nőkre.Nem túl biztató jövő.

2019. máj. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 LazyJones ***** válasza:
100%
Jótanács: ne akard visszaszerezni. Aminek vége, annak okkal van vége, majd ha megoldódik (ha megoldható) a helyzet, vissza fog menni magától. Anélkül meg csak megalázkodsz, és konzerválod a helyzetet egy sokkal rosszabb lelépésig.
2019. máj. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Talán ha adnék neki időt jobb lenne, beszélgetünk normálisan
2019. máj. 13. 08:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Legyél önérzetes! Ha itt hagyott, törődj bele, ki kell bírni, nehéz, de ki kell bírni,hívd fel a lelki segélyszolgálatokat, az is segít, ha az ember elpanaszolhatja a bánatát, de még így is el fog tartani 1 évig.
2019. máj. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!