Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakított velem a barátom egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a barátom egy hónapja. A messenger beszélgetéseinket olvastam, amikor véletlenül átküldtem neki egy karaktert. Ő pedig visszaküldött egy kérdőjelet. Szerintetek van ennek jelentősége?

Figyelt kérdés
A kapcsolatunk alatt sokszor elgépeltem mindenfélét, hívást kezdeményeztem véletlenül stb, sose kérdezte meg mi ez. Ezért furcsa kicsit most. Ő szakított velem magyarázat nélkül. Azóta nem beszéltünk. Belegondolva ha én elhagyok valakit, ezt betudom annak hogy biztos véletlen, vállat vonok és megyek tovább. Reagálni egyébként nem tudtam, mert elbőgtem magam. :/

2019. ápr. 20. 19:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
35%
Most már dugnod kell vele, nincs visszaút. Vagy velem.
2019. ápr. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%

Ezzel annyit akart csak, hogy mit akarsz/akarsz e valamit. Ennyiben hagyod vagy leírod, hogy véletlen oda nyomtál, bocs. Nincs jelentősége szerintem.

32/f

2019. ápr. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
73%
Szakítás után te mi a francért olvasgatod még a beszélgetéseiteket? Törlés, tiltás, takarítás és viszlát. Látod, ebben az esetben is megkímélted volna magadat egy bőgéstől, ha időben törölsz mindent, csakhogy te még mindig az exed után sóvárogsz. Időpocsékolás. Lépj tovább!
2019. ápr. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
46%
Fusson mindenki amerre lát!!!!! Eljő az apokalipszis!
2019. ápr. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
3# már vokt egy szakítás-újrakezdésünk. :D dupla olyan nehéz felfogni hogy vége
2019. ápr. 20. 19:57
 6/15 anonim ***** válasza:
36%
4-es :DDDD
2019. ápr. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

„Semmi, csak visszakaerestem valamit a beszélgetésünkben, amiről tudtam, hogy neked írtam, és véletlenül küldtem ezt az üzenetet.”


Miért kell túlgondolni? Mi baj van az igazsággal? 😃

2019. ápr. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
#7 az igazsággal nincs probléma, csak nem vagyok egyenlőre lelkileg felkészülve hogy esetleg hideg lesz, rideg lesz, nem tudok egyenlőre pár szót se váltani vele. Viszont fura, én azoknak a felreütéseire nem reagálok semmit, akik tök közömbösek. Ahogy az itteni idióták is közömbösek pl. :)
2019. ápr. 20. 20:42
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
ez egy ártatlan irkálás basszus, mintha 12 éves kislány lennél.
2019. ápr. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
91%
A kérdőjel azt jelenti, hogy "Mi van, mit akarsz?" Nem, nem akarja veled újrakezdeni, hiszen szakított veled.
2019. ápr. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!