Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek van meg nekünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ricsi2828 kérdése:

Szerintetek van meg nekünk egymással dolgunk?

Figyelt kérdés
Exemel élek együtt külföldön és hát most jutottam odáig hogy haza megyek es 3 évig laktunk együtt itt is együtt lakunk és ő szakitott velem egy szobában alszunk külön ágyba és néha kedves velem néha nem mit tegyek ?

2019. máj. 14. 03:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát,

A)akarsz te még vele együttélni, meg ő veled,

B) Elfértek egymás mellett és nem zavarjátok egymást, tehát összességében végülis jól megvagytok, elvagytok egymás mellett, vagy

C) Kifejezetten irritáljátok és idegesítitek, és utáljátok egymást?


És tehát közös megegyezéssel kell dönteni.

És tehát még azon túl is, hogy köt-e még össze valami titeket azon kívül, hogy most egyazon szobában laktok.


Vagy vágytok esetleg már mind a ketten , vagy legalább egyikőtök

-megújulásra,

-másik társra, másik párra

-testi érintésre másvalakivel, vagy egymással

-vagy inkább másvalakivel, vagy inkább egymással

-hiányzik-e valami most akár lelkileg, vagy minden rendben van


Mérlegelni kell ezeket, és akkor ezalapján ketten közösen meghozni a döntést.

2019. máj. 14. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

*Ha az egyik már menni akar

Tehát kettő közül legalább az egyik úgy érzi, menni akar, kihűlt a dolog, belesüppedt ebbe a helyzetbe, kellene már egy új élet, egy megújulás

Akkor menni kell el különválni utjaitoknak.

Tehát ha legalább az egyikteknek ez már igy nem megfelelő, akkor a másiknak azt meg kell értenie ,és külön kell válnototk.

2019. máj. 14. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

*de ha jól megvagytok, és elfértek abban a házban; és nincsenek új igényeitek, akkor maradhattok úgyis, tehát ha nektek ez így megfelel, és rendben van, akkor okés úgy is.


Tinektek jó legyen. Lehetőleg mind a kettőtöknek.

2019. máj. 14. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből nem megítélni. Összevesztek valami miatt, gondolom, de kényszerből továbbra is egy fedél alatt laktok... és néha jó kedvetek van, néha rossz... vagy nem tudom, mit takar az, hogy kedves vagy nem kedves. Talán próbáld meg az ő szándékai helyett a tiéd kitalálni.
2019. máj. 14. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát ha már kidobtak akkor a legjobb dolog amit tehetsz hogy elköltözöl. Én tuti nem maradnék vele.


N

2019. máj. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Most már egy ágyban alszunk de külön takaróval és nem tudom mit akar néha odabújik hozzám csak bennem bízhat,vagyis azt mondta csak benne bízik és hogy ram számíthat mindenben és most nagyon jól elvagyunk de meg nem vagyunk egyutt es szerelmes vagyok de sztem már alakul benne
2019. máj. 16. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!