Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit jelent az ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az ha a barátom barátai azt mondták hogy szívesen látnak máskor is ha még továbbra is együtt lesztek?

Figyelt kérdés

Együtt nyaraltam velük és megköszöntem a meghívást és erre ezt a választ kaptam.

19l


2019. máj. 19. 12:47
 1/8 anonim ***** válasza:
13%
Ha szakítanátok, még hívjanak is meg? Ha a srác nem kell, a nyaralás igen?
2019. máj. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne lass bele semmit.azt jelenti h szimpatikus voltal es ha egyutt maradtok akkor lehetnek meg kozos programok..
2019. máj. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem annyi,hogy szimpatikus voltál nekik,és legközelebb is szívesen meghívnak,hogy te is menj velük. Lehet csak furán fejezték ki magukat,ne aggódj :D
2019. máj. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt? Gondolom nem évek óta,és azért mondták így. De rosszat nem kell belelátni szerintem:)
2019. máj. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Miért és ha szakítani fogunk akkor már nem látnak szívesen?
2019. máj. 19. 13:02
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nos, az ő barátai, és ha szakítotok és valamelyikőtöknek új párja lesz, az elég kínos lehet.

Persze, ha évekig együtt vagytok, és valóban jól kijössz a barátaival, akkor már esetleg "saját jogon" is a társasághoz tartozol.

A másik, lehet, látták már a barátod pár nővel, akik jöttek, mentek,

2019. máj. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%
Nekem akkor is ezt mondták az exem barátai, mikor már nem voltunk együtt. Nagyon jó emlékek fűznek oda, de mégsem megyek már. Az életem azon korszaka lezárult, már teljesen más életem van. Ettől függetlenül jó szívvel gondolok vissza rájuk, de már úgysem lenne olyan egy házibuli, mint akkor volt. Néha beszélünk messengeren, de semmi több.
2019. máj. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha a pasidnak párhavonta új nője van, akkor kicsit meredek lenne az összeset mindig mindenhova meghívni.
2019. máj. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!