Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után továbbra is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után továbbra is együtt élni? Van olyan köztetek aki szakítás után meg huzamosabb ideig együtt éltek az exel bizonyos okok miatt? Hogy birtatok? 26L

Figyelt kérdés
2018. jún. 1. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen. Mi együtt lakunk, pedig négy éve elváltunk. Semmi több nincs közöttünk, mint baráti kapcsolat. Külön kasszán is vagyunk és külön utakon is járunk.Nem haraggal váltunk el.
2018. jún. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet könnyű. Én nem tudnék együtt élni vele. Látni hogy megy jól érzi magát, én pedig otthon ülök a gyerekkel.
2018. jún. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Fél évet próbáltam vele normálisan egy lakásban élni majdnem 8 közös év után miután nem bîrtam a nő ügyeket, gyerekes piti hazudozast.

Nem mûködött, nem fogta fel hogy vége van, próbálkozott nagyon sokszor s elegem lett, inkább beleugrottam egy másik kapcsolatba. Ekkor ex kiborult,minden percben hol szemét hol élete szerelme voltam. Azt az érzelmi huzavonát soha többet, inkább adja meg a lezárást mindenki magában mint kényszerből egy fedél alatt.

2018. jún. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!