Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hibáztam és nagyon bánom. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Steve21 kérdése:

Hibáztam és nagyon bánom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Párom anyukája meghalt áprilisban, és amiket el lehet követni hibát sajnos elkövettem :(,nem megcsalás és semmi olyan csak szerettem volna mellette lenni (nem egy háztartásban élünk,és van neki egy lánya) és segíteni akartam neki de rosszul sűlt el és így végeredményként szakítottunk,és ráadsásul értetlen voltam vele szemben pedig nagyon szeretem.Vele nagyon boldog voltam és ő is az volt addig....Mit tegyek?
2019. máj. 20. 09:07
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Amíg nem írod le, hogy mit hibáztál, addig csak annyit lehet tanácsolni, hogy hagyd szegényt békén, jobb lesz neki nélküled.
2019. máj. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
13%

Gondolom próbáltál neki segíteni, de hisztire állította a helyzetet, most meg még te próbálod magad visszakönyörögni.

Így van, hagyd inkább, találsz normálisabb nőt.

2019. máj. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mikor bent voltam a páromnál próbáltam elterelni a gondolatait,beszélgettem vele közben fogtam neki a kezét ami ment is az elején utána már sajnos nem tudtam mit neki mondani leblokkoltam ,mert láttam rajta,hogy szenved szegény :(.Utána még egy nagyon picit beszéltünk és mondtam neki ha valami van akkor szóljon,de mondta hogy "nem lesz semmi gond nem kell féltenem" de féltettem,mert tudtam anyukáját nagyon szerette és én meg nem szerettem volna egyedül hagyni.
2019. máj. 20. 09:43
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Eeeees?meg mindig nem latom a hibat..

Vagy nagyon ratelepedtel? A nap vicceit olvastad neki folyamatosan?

2019. máj. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Általános dolgokról beszélgettünk, meg egy boldog pillanatot fel eleveníteni egy évvel ezelőtti közös nyári kirándulásunkat hátha jobb kedve lesz de láttam rajt, hogy nem,de nem is mondta azt hogy inkább hagyjuk.Viccet nem mondtam neki. Utána egy kicsit még beszélgettünk de már egyre kevesebbet,utána próbáltam beszélgetni vele,hogy ne érezze magát,úgy hogy hanyagolom.És utána volt az amit mondtál,hogy úgy érezte ,hogy rá telepedtem pedig tényleg nem rosszból.
2019. máj. 20. 10:01
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Mimdketten hibáztatok. Ezért is vagyunk itt.., megtanulni magunkat, kijavítani a bennünk lévő hibákat.

Várj egy kicsit, aztán beszéljetek. Veszekedésből jövő szakítás, nem igazi szakítás.

2019. máj. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 lilla64 ***** válasza:

De hol itt a hiba?

Ne ostorozd magad mert nem hibáztál.Talán ha megnyugszik minden rendbe jön.

2019. máj. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Van olyan dolog amit az embernek emésztenie kell, fel kell dolgoznia, segítőkész voltál mert támogattad őt, de lehet hogy egy kis idő kell neki egyedül mire feldolgzza, és utána már tud róla beszélni veled.

Szerintem veled is volt már hasonló helyzet.

2019. máj. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek,hogy válaszoltatok a kérdésre.Ezt sajnos komolyan gondolta és rá két napra a mostani párja ki is rakta a facera, hogy kapcsolatban van a volt párommal.
2019. júl. 14. 11:33
 10/10 A kérdező kommentje:
*mikor segítséget kértem itt
2019. júl. 14. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!