Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha tudom, hogy én hibáztam és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tudom, hogy én hibáztam és szakított. Most pedig nem tudja, hogy kibéküljön velem vagy ne. Akkor te meddig várnál a helyemben a döntésére?

Figyelt kérdés

2018. szept. 8. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
Ha én voltam a hülye és ő a jófej, ha meg tud bocsátani, akkor várnék, amíg neki kell idő. Már persze ha valóban vissza akarom kapni, mert szeretem. De tulajdonképpen mi múlik azon, hogy meddig vársz? Egyszer csak eldöntöd, hogy most már lejárt a gondolkodási ideje és akkor összejössz az első szembejövővel? Ha igazán szereted, akkor úgysem ezen múlik.
2018. szept. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%
Semeddig. Főleg úgy nem, hogy te hibáztál.
2018. szept. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hagyj neki egy kis időt, de tartsatok azért kontaktot.
2018. szept. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!