Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit szólnál hozzá ha az exed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál hozzá ha az exed akivel nem rég szakítottál beköltözne abba a társasházba ahol te laksz?

Figyelt kérdés
Nem zaklat meg semmi, csak ott laknak.
2019. jún. 5. 19:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Semmit, ha nem zaklat és túl vagyok rajta akkor élném az életem, ha zaklatna akkor elköltöznék.
2019. jún. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%
Ez a Párkapcsolati problémák vagy a Szakítás topikba tartozik, nem ide.
2019. jún. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%
Semmit. Rég szakítottatok, akkor nem mindegy?
2019. jún. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem régen szakítottak és aki oda költözik azért teszi, mert még szerelmes.
2019. jún. 5. 19:59
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
Körülbelül átlag havi egyszer futok össze 1-1 szomszéddal, szóval fel sem tűnne. Van akivel lassan 1 év alatt egyszer sem futottam össze.
2019. jún. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Engem nagyon zavarna, kicsit hihetetlen hogy nem talált másik házat, ahova költözhetne...
2019. jún. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Miből gondolod hogy szerelmes?

Már semmi közötök egymashoz. Leírásod alapján ő sem foglalkozik vele, csak te😀

2019. jún. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy azért költözne oda, mert szereti, hogy legalább a közelében legyen.
2019. jún. 5. 20:09
 9/13 anonim ***** válasza:
Na várjál! A kérdésben azt írod, hogy csak szimplán ott lakik! Jó mentén meg azt, hogy szándékosan költözött oda mert még szerelmes! Előbbi nem zavarna utóbbi viszont már annál inkább! Miért? Mert hatással lehet a további kapcsolataim és az életemre! Márpedig egy bolond ember igen meg tudja keseríteni a másik normális életét!
2019. jún. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
64%
Engem nem zavarna. Kivéve akkor ha még én lennék szerelmes. Illetve ha zaklatna. Valószínűleg ha normálisan viselkedik, ráadásul jártam vele, akkor jó ember. Nem feltételeznék róla semmi rosszat
2019. jún. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!