Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lehet egy bántalmazó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy bántalmazó kapcsolat után az életem folytatni?

Figyelt kérdés
3 hónapig jártam a volt barátommal, és hiába ő bántott, mégis ő volt az aki dobott engem. Utólag pedig fájdalmas volt arra rádöbbennem hogy csak kihasználtak, manipuláltak, hazudtak nekem. Parancsolgatott is nekem, testileg is bántott, de nem ütött meg, másképpen bántott. Sose lennék vele együtt újra, de azért még mindig fáj 4 hónap eltelte után is.
2019. jún. 7. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Feltehetőleg kicsit tetszett neked a bántalmazás, azért tartott dolog ilyen sokáig.
2019. jún. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tetszett, de olyan naiv voltam, hogy kitudta magát magyarázni előttem. Amúgy nem tartott sokáig.
2019. jún. 7. 22:02
 3/5 anonim válasza:
Egy nagy levegőt kell venned.Ez csak a Te életed.Tenned kell érte ,hogy jobb legyen.Csak te vátoztathatsz az életeden ,senki más..Célok kellenek,amikért küzdhetsz.Minden rendben lesz idővel,de előbb magadban kell tisztáznod a dolgokat.Nagy levegő és hajrá!!!
2019. jún. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vagy összehoz a sors egy hozzád illő társsal 🤔 Én feminista vagyok, és szerintem nem kell mindenkinek társ a boldog élethez, viszont én mindig úgy voltam vele, hogy csak hónapok elteltével sikerült túllépni az exemen, ha már lett más.
2019. jún. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Valahogy nem gondolom hogy újra lesz valakim. De amúgy nem mindegy kivel hozna össze a sors.
2019. jún. 7. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!