Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Pasik! (30 alatt) Ez nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! (30 alatt) Ez nektek szakító ok lenne?

Figyelt kérdés

Megtudnátok, hogy a barátnőtöket évekkel ezelőtt elrabolták, fogva tartották pár hétig és bántalmazták (nemi erőszak nem volt)


Néha eszébe jutnak az emlékek, és ilyenkor kicsit "őrült" lesz. Régebben ez rendszeres volt.

Ilyenkor pánikroham jön rá, és "újra éli" a történteket, sokszor sír, de olykor csak szótlanul sokkban van, remeg.


Klausztrofóbiás lett, és fél egyedül lenni. A csukott ajtókat sem szereti.


Paranoiás is lett, a legtöbb emberben nem bízik meg, majdnem mindenkivel távolságtartó.


Ui: nem én vagyok ez a lány



2019. jún. 8. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Nem, de sajnálnám nagyon, hogy ilyen történt vele.
2019. jún. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%
Szakito ok. Nem kezdek mentalis beteggel.
2019. jún. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de szeretném, hogy eljárjon terápiára.
2019. jún. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
43%
Mentális beteggel egyszer kezdtem, azóta is bánom.
2019. jún. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%

Ez attól függ.

Ha én tisztelettel elviselem ezt az élethelyzetet, hoz-e ő is hasonló áldozatokat?

Pl. Akkor ő se dobjon ki, ha elkezdek idővel pocakosodni és kopaszodni.

Valamit valamiért.

2019. jún. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!