Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt hogy azt hitted elmúlt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt hogy azt hitted elmúlt a szerelem de rájöttél hogy mégsem?

Figyelt kérdés
Előfordulhat ez egyáltalán? Barátságban maradtál az exszel?
2019. jún. 10. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkább azt mondom, nem csak amiatt lehet szakítani, mert elmúlik a szerelem... (Bár volt, hogy nem éreztem, hogy szeretem, az aztán rájöttem, hogy de...) Nem akarok belemenni, mert évekkel később is szar érzést kelt bennem. És nem, már nagyon rég nem beszélünk.
2019. jún. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Sosem múlt el teljesen. Inkább hullámzó volt. Mivel nagyon jó barátok is lettünk, ezért a személye is hiányzik.

Viszont a legelső, nagyon régi szerelem egy lány felé teljesen elmúlt. Igaz elég sok év kellett, de ott csak erős fellángolás volt, nem volt kapcsolat köztünk. A legutóbbi felé viszont csak gyengült.

2019. jún. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én már sok éve szakítottam a gyerekkori szerelmemmel (tizen x), de sokszor hiányzik és fellángol a dolog. Azt az érzést azóta sem tudtam átélni mással. Már családom van, nem adnám őket semmiért. Vele pedig nem beszéltem hosszú évek óta. Hiányzik a barátsága. Nem láttam nővel azóta, de szerintem már rég elfelejtett. Jó ideje nem is hallok felőle. Ő sem érdeklődött. Furcsa dolog ez a "régi szerelmek" téma. 🤔
2019. jún. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Volt. Szakítottam vele, 1-2 hónap után kezdtem azt érezni, hogy hiba volt, amikor úgy alakultak az esték hogy több időt töltöttünk együtt. Sajnos mindig vannak hullámvölgyek, nem érdemes azonnal az elsőnél szakítani. De ha meg is tetted, sosem késő megpróbálni helyrehozni. Mi nem békültünk ki, mert azt hittem ő már tovább lépett, és féltem újra nyitni felé. Pedig nekem kellett volna. Évekkel ezelőtt volt, de a mai napig bánom. Ha nem is jön össze, tanulni fogsz belőle. :)
2019. jún. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
36%
Ilyenkor könnyű összekeverni az érzéseket. Szakítás után a megszokás miatt mindig van egyfajta hiányérzet. De ez nem szerelem, viszont nagyon sokan összekeverik a szerelemmel. Ez egy plátói dolog, ezért hasonló a szerelemhez. De aki visszaugrik a kapcsolatba az hamar rá fog jönni, hogy ez mégsem szerelem.
2019. jún. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!