Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Utazás alatt nem gondoltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utazás alatt nem gondoltam rá, hazatérve folyamatosan. A korábbi közös lakás okozhatja? Mit tehetnék még?

Figyelt kérdés

10 hónapja szakítottunk ex-barátnőmmel. Nagyon szeretnék már túl lenni rajta. A népszerű cikkekben, de akár itt a gyakorin javasolt dolgokat elolvastam, alkalmazom. Sokat sportolok, teljesítem apró lépésekben az álmaimat, és a munkahelyemen is szépen haladok előre.


Az anyagi értéket nem képező közös emlékektől megszabadultam, csak azokat hagytam meg, amelyeket az ember nem könnyen tud megvásárolni (pl. franciaágy, pár bútor, konyhai eszközök).

Ezeken felül "csak" a korábbi közös albérlet maradt meg számomra, amelyhez (sajnos) sok közös emlék köt. Sokszor foglalkoztat az albérlet lecserélésének a gondolata is, de annyit érdemes tudni, hogy a lakást a piaci értékétől kb. 50.000 Forinttal olcsóbban bérlem, és kiemelten jó helyen fekszik. Ennek ellenére az anyagi helyzetem megengedné a váltást, annak minden járulékos költségével együtt.


Egészen friss dolog, hogy egy hetet töltöttem pár napja munka miatt külföldön, és annyi tennivalóm volt, hogy azon kaptam magam, legalább 3 napig egy pillanatban sem jutott eszembe az exem.

Most, hogy hazatértem, kb. óránként eszembe jut valamiről az exem, és harmadik éjszaka óta vele álmodom.


Nem tudom, milyen láthatatlan kötelék köt hozzá, de szeretném már nagyon feloldani ezt a köteléket.

A másik barátnő szinte lehetetlen megoldás, mert annak ellenére, hogy exem egy kb. 9/10-es lány volt, én nem vagyok népszerű a lányok körében, így minden "saját erőmből" oldok meg, nem akaszkodom senkire.


Mit tehetnék még, mit javasoltok?


2019. jún. 10. 12:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Első sorban . Miért lett vége?
2019. jún. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Engem is nagyon zavarna, ha abba a lakásba kellene laknom. Ha megteheted valts másikra.
2019. jún. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

#1: Leépült a kapcsolatunk lassan. De szerintem nagyrészt benne volt az alul / felülválasztás csapdája is, azaz mi lesz abból bizonyos idő elteltével, ha magadtól sokkal jobb / gyengébb partnered van. Én elég sok dolgot bátor vagyok megtenni, határozott vagyok, és mindig tök jó irányba cselekszem.

De a külsőm ehhez nem előnyös. Exem tipikusan abba szeretett bele, ahogyan bizonyos dolgokat annak idején kezeltem és vittem előre.

Aztán egyszer képbe került egy hasonlóan határozott és céltudatos, de külsőre előnyösebb, magasabb srác, innentől sejheted, mi történt.


#2: Köszi a véleményt! Az a helyzet, hogy Szilveszterkor olyan újévi fogadalmaim voltak, mint pl. másik autó vásárlása, másik bicaj vásárlása, de harmadiknak odabiggyesztettem, hogy ingatlannal kapcsolatos változás. Azaz a tudatalattimban is ott van, hogy váltani kellene.

2019. jún. 10. 13:05
 4/13 anonim ***** válasza:
Sejtem igen akkor ez más!
2019. jún. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Bárhol lakhatsz, ameddig nem emészted meg, hogy vége.
2019. jún. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

#5: Abszolút igazat írtál. Dolgozom rajta, hogy túl legyek ezen, mellesleg már igen régen elfogadtam, hogy vége.


Mindemellett ha jól értem, azt tanácsolod, hogy ne költözzek?

2019. jún. 10. 22:31
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha van szabadidőd, amikor az exen agyalhatnál azt fordítsd ismerkedésre.

Egy jó helyen lévő, nagyon jó áron bérelt lakást nem adnék fel lelki nyűgök miatt, az nem egy határozott, céltudatos férfire vallana.

2019. jún. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

#7: Köszönöm a tanácsodat, erős az állításod.

Az ismerkedés annyira nem érdekel, másra fordítom azt az energiát, mellesleg tényleg nagyon előnytelen külsőm van. :)

2019. jún. 11. 22:04
 9/13 anonim ***** válasza:
Neked egy új nő kell!
2019. jún. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

#9: Igen, valószínűleg jót tenne, ha egy másik lány képbe kerülne.

Viszont egyrészt írtam, hogy nem akarok másra támaszkodni, másrészt baromira előnytelen most a külsőm egy olyan lányhoz, akit elfogadnék.

2019. jún. 22. 18:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!