Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nézegeti a képeimet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézegeti a képeimet folyamatosan ha ő "játszotta ki", hogy vessek véget mindennek?

Figyelt kérdés

Az exemmel 3 hónapig voltunk együtt, ebből 2 teljesen rendben volt, aztán viszont megváltozott, azt mondta túlságosan káoszos most az élete...stb. Én akkor besokalltam és mondtam, hogy hagyjuk egymást, ő meg hajtogatta, hogy sajnálja, illetve ha én nem akarom nem lesz vége köztünk semminek. Egy ideig elhittem, de semmi nem változott,ha én nem kerestem akkor ő engem pláne nem, hiába kértem, hogy beszéljük meg a dolgokat, csak azt hajtogatta, hogy ismerem milyen, ő nem tud beszélni...stb. ment a sírás megint. Gondolom arra várt, hogy majd én vessek véget a dolgoknak vagy ilyesmi. Mindezekből nekem az jött le, hogy őt én rohadtul nem érdekeltem, sem az érzéseim, ha már annyi nem volt benne, hogy valamit őszintén a szemembe mondjon, megbeszéljünk dolgokat. Ennek ellenére azóta is folyamatosan követ minden közösségi oldalon, elsők között nézi a napom, insta storym, reagál a szavazásokra...stb., kedveli a képeimet, mindegy mi van rajta, nem olyan régen elmentem egy koncertre ahol ott volt,és mikor észrevettem véletlenül, akkor engem figyelt a tömegből. (Én teljesen elhatárolódom tőle minden formában, akkor sem mentem oda hozzá, illetve reménykedtem, hogy ő sem jön oda hozzám.)

Kérdem én miért akarja magát ennyire észrevetetni valaki, aki maga alakította úgy a dolgokat, hogy kilépjek a kapcsolatunkból?



2019. ápr. 16. 23:13
 1/3 anonim ***** válasza:
12%
Nem mindegy?? Lépj túl rajta végre! Olyan szánalmas, amikor egy nő ezen kínlódik, és így próbálja építeni az önbizalmát...
2019. ápr. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. -es Ilyen alapin a srac nem szanalmas?

Vagy te nem vagy az, mert nulla empatia vagy barmi onismereted lenne? :D ne legyel mar krumplibogar...

Kerdezo. Lenyegeben az elso leirta hogy lepj tul rajta de nem azert amit leirt :D hanem mert FELESLEGES ezen agyalnod.

A srac elmondta, hogy kaoszos az elete... tehat nem tudja mit akar. Akkor te hogy akarsz barmit is megerteni ha ott kaosz van. Ha veled van nem akar veled lenni, ha meg nincs veled teged bamul. Magyarul, igaza volt: kaoszos az elete. Vagyis a fejeben van az...

itt most nem is ez a kerdes. Inkabb az, hogy TE akarsz e ezzel bajlodni vagy nem....

2019. ápr. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól, hogy valakit nem akarsz az életedbe, attól a neten nézheted. Ha nem tetszik, tiltsd le. Megmondta, hogy nem tudja, hogy mit akar.
2019. ápr. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!