Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Veletek volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt már olyan, hogy szakítás után közvetlen nem is éreztétek annyira rosszul magatokat, és hogy pár hónap után kapott el benneteket a szerelmi bánat?

Figyelt kérdés
velem szakított a pasim már egy hónapja, és nem hogy jobb lenne idővel, hanem egyre rosszabb. Valahogy nagyon hirtelen jött a szakítás, szinte egyik napról a másikra és nem tudom feldolgozni még mindig. 22L
2019. márc. 18. 18:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szervezz programokat a barátnőiddel.
2019. márc. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
eddig volt valakid, akivel voltak közös programok is, most nincs ilyen téren senkid, így többet vagy egyedül...valószínűleg a sok egyedül töltött idő a te gondod
2019. márc. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez lehet a magány miatt is. Annak a rosszabb, aki igazán szerette a másikat. Annak utána sokáig hiányzik a másik személye, és a közös emlékek, helyszínek, de akár egy zene, vagy egy illat is belobbantja a hiányt, mintha minden tegnap történt volna.
2019. márc. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Elég sokat vagyok emberek között, mivel koleszban lakom. Csak azt nem értem, hogy idővel jobb kellene hogy legyen, és nem fordítva. Eddig valahogy tartottam magam miután szakított, de most valahogy úgy érzem, hogy nagyon a padlóra küldött.
2019. márc. 18. 18:41
 5/12 anonim ***** válasza:
Nemcsak hogy szakítottatok, de te lettél elutasítva, ami duplanehézség. Ha szeretted, akkor még egy következő kapcsolatba lépésnél is lehet egy visszahúzódás, hogy te nem egy újjal szerettél volna kapcsolatot, hanem a régivel akit szerettél. Ez ilyenkor még jobban nehezíti a dolgokat. Én sokáig küzdöttem, és nem múlt el.
2019. márc. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Ez tipikus érzés, amikor a másikat egy eszközként használod / használtad arra, hogy kielégítse az igényeidet. Pont, mint egy használati cikket a boltok polcairól. Igazából erről szól a párkapcsolatok 98%-a. Mindenki elveszi a másikból, ami kell neki, hogy kielégüljenek az igényei, vágyai.
2019. márc. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Te miről beszélsz utolsó válaszolò?? Én szerelmes voltam a férfibe..ő hagyott ott engem..
2019. márc. 18. 19:00
 8/12 anonim ***** válasza:
21%

Ez azért van, mert amikor még megtörténik, az olyan hogy áh, úgy se gondolja komolyan, akkor még harag van "pukkadjon meg egyedül", akkor még csak 1-2 hét telt el, hogy nem találkoztatok "volt már ilyen", aztán hónapok után rájössz, hogy már sosem találkoztok, sosem csókol meg, sosem szexeltek, sosem visz el randira. És akkor szembesülsz a valósággal. Hogy vége! Persze, nagyon sokakkal megtörténik.


Bár ha egy férfit pasinak hívsz, akkor nem is csodálom, hogy ott hagyott. Ne haragudj, de engem nagyon zavar.

2019. márc. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Utolsó, a válaszod első felével teljesen egyet értek, de ezt a "nem csodálom hogy otthagyott, mert pasinak hívod" szarságot ugye te sem gondoltad komolyan?
2019. márc. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

En ugyanezen megyek most keresztül kerdezo. Az en barátom se magyar volt am, egy honapja zártuk le közösen a nagy jövőbeni távolság miatt mert elköltözik es elobb könnyebb szakítani mint később es engem is csak mostanában vagott földhoz.


Lehet h most le fognak pontozni de en ismerkedem újra mert uj arcok könnyebben feledtetik a múltat. Sport hobbik is segítenek :)

2019. márc. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!