Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottam vele, mert megijed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam vele, mert megijedtem, nagyon megbántam, lehet még nála esélyem?

Figyelt kérdés
Viszonylag régóta egyedülálló vagyok, viszont megismerkedtem egy férfivel, akivel nagyon intenzíven és nagyon gyorsan közel kerültünk egymáshoz. Eleve vannak kötődési nehézségeim, megrémített ez az egész, ezért szakítottam vele. Mióta nem vagyunk együtt és nem találkozunk, nincs olyan perc, hogy ne gondolnék rá. Nagyon megbántam a döntésem, ezt közöltem is vele. Beszélgetünk telefonon továbbra is, többször elmondtam neki, hogy nagyon sajnálom, hogy szakítottam, és hogy elhamarkodott döntés volt, de találkozni még nem szeretne. Azt mondja, nem tudja, hogy meg tud-e újra bízni bennem, ezért amíg ezt ne tisztázza magában, nem akar látni. Mit tehetek azon kívül, hogy várok és reménykedem? Van rá esély, hogy ad még egy lehetőséget?
2018. nov. 9. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Ha ad sem mész vele sokra. Igen most hiányzik, mert törődött veled talán szereted is, de a kötődési probléma megint meg lesz. Ha közel kerültök, akkor megint meg fogsz ilyedni, és beindul a vészmechanizmus. Nagyon rossz dolog lenne szembe nézni azzal, hogy el vagy cseszve, és előszőr a lelki gubancaid rendbe tenni? Mert ennek semmi értelme!
2018. nov. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%

Férfiként mondom, hogy nem adnék több esélyt. Sőt, nagyon szánalmas amit csinálsz. Nem bíznék többet, mert a jövőben bármikor újra megteszed. Ennyi.

Hagyd őt békén, tanulj az esetből.

2018. nov. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A kötődési problémák csak a kapcsolat elején szoktak jelentkezni, és csak akkor ha úgy érzem, valakibe tényleg bele tudnék szeretni. Ha ezen túljutok, már nincs gond. De egyébként próbálom legyőzni ezeket a gondokat szakemberi segítséggel.
2018. nov. 9. 20:04
 4/8 anonim ***** válasza:
41%
Én adnék esélyt. Szerintem fontosabb az, hogy megbánta és beismerte h tévedtél. Ez nagyszerű jellemre vall.
2018. nov. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azt mondja, fél ilyen labilis emberrel kapcsolatot építeni. Az a vicc, hogy egyébként kapcsolatban nem vagyok labilis. Volt 3 és 7 éves kapcsolatom, az utóbbiban 6 évet együtt éltünk, volt nehézség, de kitartottunk egymás mellett. Fel sem merült bennem, hogy elhagyjam őt egészen a végéig. Csak sajnos ő nem ezt az oldalamat látta meg.
2018. nov. 9. 20:27
 6/8 anonim ***** válasza:
83%

Férfiként ugyanígy jártam a lánnyal. Az elején jól megvóltunk, utánna hidegzuhanyként ért amikor már nem érdeklődött felőlem (még annyi gerince sem volt, hogy szakítson). Egy hónap után megint keresett és magyarázkodott, hogy megijedt. Én nem vagyok haragtartó típus, nameg más lány sem volt az életemben ezért megbocsátottam neki (hisz tévedni emberi dolog). Egy hét után pedig kezdte előlről az egészet. Na nekem itt telt be a pohár.

Mondjuk én komoly kapcsolatot szeretnék egy NŐvel és nincs sok türelmem a kislányos viselkedésekhez. Ha szerencséd van akkor neki sincs más lány a láthatáron és nem akar feltétlenül komoly kapcsolatot.

2018. nov. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%
Ha gondolkoznia kell, akkor nincs sok esély. Ha ugyanúgy hianyoztal volna neki, akkor boldogan fogadna a vallomasod, így max valami kellemes futót fog tervezni veled
2018. nov. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem először old meg a problémádat, aztán próbálkozz a párkereséssel..

Valahogy ez olyan érzés, mint amikor még mindig az exedre vágysz, de megpróbálsz kapcsolatot kialakítani mással úgy, hogy nem igazán vágysz rá, de jó lenne ha lenne már valaki melletted.


Inkább hanyagold még, jöjj rendbe, és tiszta lappal kezdj.


Mellesleg lehetséges, hogy újra megpróbálja veled, de az biztos, hogy félve mennék én is ilyenbe bele.

Illetve azzal sem szeretnék kapcsolatot kialakítani (haver-barátin kívül), aki még mindig vágyakozik mondjuk az exe után.

2018. nov. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!