Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szakítsak úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak úgy, hogy legalább egy picit legyen neki megalázó?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm 5 hónapja. Amíg nem jött el a nyár, nem tűnt fel, hogy mennyire rosszindulatú. Heti rendszerességgel szól be emberekre az utcán, mindig suttogja, motyogja nekem kövér és/vagy narancsbőrös lányokra, pocakos férfiakra, hogy mennyire undorítóan néznek ki, igénytelenek, "úristen, én a helyében nem venném fel azt a nadrágot" meg hasonlók...

Nekem van egy exem akit pont az ilyenek tették tünkre, genetika miatt volt kicsit duci és narancsbőrös, és ahányszor próbált életmódot váltani, zokogogott a zöldség-csirke-hal kombótól meg a teljes kiőrlésű dolgoktól és mozogni is utált, végül az orvosa beszélte le erről, mert ő is látta, hogy többet árt ezzel az egészségének, mint azzal a pár plusz kilóval.

Idegesít, hogy a mostani barátnőm ilyen, undorítóan megalázó másoknak, amit csinál, pont az ilyenek miatt van annyi depressziós, öngyűlölő ember.

Szeretnék úgy szakítani vele, hogy kicsit visszvegyem, elgondolkodjon, de azért nem görény módon. Van ötletetek?


2019. jún. 19. 19:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%
Azt értem, hogy el akarod neki mondani, hogy vegyen vissza, de ha azt akarod hogy megalázó legyen akkor nem vagy különb nála.
2019. jún. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

#1 gondolom azt akarja a kérdező elérni hogy azért ő is kicsit áterezze hogy valójában ő milyen.


Nem tudom hogy lehetne, nekem mindenkin megesik a szívem, még a rossz embereken is meg tud esni, tudom hogy nem kéne de én ilyen vagyok:/

Lehet könnyebb lenne csak szakítani minden indok nélkül aztán had gondolkodjon az se jo.

2019. jún. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
54%
Neki is biztosan van valami hibája! Egy kis löttyedt has, kicsi /formátlan mellek, integető háj, puhos belső combok, vastag vádli, csúnya lábujjak, szarkalábak a szeme, szája körül, elöl ritkuló haj, seprű - végű /lenőtt haj, túl vastag /vékony/ vicces formájú szemöldök.. Valami csak van. Gondolom ő magára elég hiú, talán tudod is, mi a fájó pont neki.
2019. jún. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nincs rajta semmi, főleg nem az alakján. Ezért is undorító, amit művel, attól, hogy neki nem olyan, milyen már, hogy másokat lenéz. Emberek életét teszi tönkre ez a hozzáállás...
2019. jún. 19. 20:07
 5/17 anonim ***** válasza:
82%

Mondd el őszintén, hogy a rosszindulata miatt ábrándultál ki, hiába a csittifitti külső. A szépsége elég sokat veszített a varázsából, megszoktad, de a belsővel nem sikerült elbűvölnie, így már a társaságát sem kívánod.

Ez így elég őszinte és elég megalázó is lesz neki.

2019. jún. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
68%

"zokogogott a zöldség-csirke-hal kombótól meg a teljes kiőrlésű dolgoktól és mozogni is utált, végül az orvosa beszélte le erről, mert ő is látta, hogy többet árt ezzel az egészségének, mint azzal a pár plusz kilóval"


A finom kajáktól és egy kis mozgástól készült ki? Azta. Ezt simán lustaságnak és igénytelenségnek hívják.

2019. jún. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem hiszem el, hogy tökéletes, olyan nincs :)
2019. jún. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
76%

"zokogogott a zöldség-csirke-hal kombótól meg a teljes kiőrlésű dolgoktól "


Rohadtul érdekelne, hogy akkor mitt evett ez a lány. + mozogni is utált. Na ja, a lustaság is genetika :)

2019. jún. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
76%
Mondanám neki hogy hiába a csinos külső ha belülről rohad és életemben nem láttam még ilyen rosszindulatú, egoista pitsát aki mások megalázásban és kinevetésében leli az örömét, mert egy ssszaréletű szutyok, majd hozzátenném hogy ennél nagyobb öröm az életbe ne érje soha, illetve hogy fordulhat a kocka, betegség, baleset miatt bármikor elveszítheti a csinos külsőt, és akkor nem marad a számára semmi.
2019. jún. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem igaz, hogy belül rohad, és nincsenek belős értékei, ha így lenne, nem jöttem volna vele össze. Ez az egyetlen dolog zavar, mert tönkreteszi más életét. Nem mindenkinek való a fittness étkezés és a sport, valakit tönkretesz.
2019. jún. 19. 20:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!