Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A találkozó elején vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A találkozó elején vagy a végén szakítsak?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Amikor szakítok akkor mindig személyesen teszem azt, és általában mindketten tudjuk, hogy mi fog történni.


Ma viszont úgy megyek, egy ilyen lazább kapcsolatos találkozóra, hogy én tudom hogy szakítani fogok, viszont ő még nem. Kb 1 hete nem láttuk egymást üzenetben is kicsit ridegebb voltam a szokásosnál.


Na de a kérdés, hogy ilyenkor köszönés után rögtön vágjak bele miközben sétálgatunk, vagy üljünk be valahova és ott adjam elő, vagy pedig kicsit beszélgessünk majd mielőtt indulnánk akkor huzakodjak elő ezzel :D


Tudom, hogy fura kérdés de kíváncsi vagyok a véleményekre/tapasztalatokra.


Köszi:)


2019. máj. 14. 12:47
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Az elején kell, nem kell a körítés. Nyilvános helyet válassz, pl forgalmas park.
2019. máj. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
ja, add elő neki, hogy minden oké, beszélgess vele, aztán csapj le, nagyon jó ötlet. ja, nem!
2019. máj. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Meg ha ő nem számít rá, eszedbe ne jusson beültetni valami kávé, ebéd, vacsora mellé,hogy aztán közöld vele, hogy ennyi volt.

És igen, jobb az elején.

2019. máj. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
először elégítesd ki magad.
2019. máj. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Ígéretes találkozónak hangzik 😅 amugy az elején
2019. máj. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
14%

Az elején, úgy nem kell fizetned a vacsorát!

Ha nő vagy a végén, úgy kaptál egy ingyen vacsorát!


És legyen búcsú szex!

2019. máj. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
Az elején. Nem kell az időhúzás.
2019. máj. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
31%
Miért vesztegeted az idejét, imádod, ha látod az arcukon a csalódottságot, erre nedvesedik a bugyi?
2019. máj. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
39%
Ha ez egy lazább kapcsolat, akkor ne szopasd a találkozóval, vagy legalább hívd fel / írd meg előtte, hogy miért akarsz találkozni. Legalább a lehetősége legyen meg, hogy ne nyilvános helyen kelljen végighallgatnia a mondandódat. Az is lehet, hogy nem is kíváncsi rá.
2019. máj. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!