Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szakítsak úgy, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak úgy, hogy a legjobban fájjon a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt, 4 éven át tűrtem a félrelépéseit, hogy a hátam mögött fiúzik. Az a durva hogy ez a buta még szeret is nagyon, mert mindig sírva vissza könyörgi magát. Már az ezredik esélyt kapja, és a kétezredik ígérgetés hangzott már el az ő részéről, hogy most minden más lesz. Fiúkkal randizik, és nem is sorolom, hogy mikkel bukott le még... Most éppen azt hazudja, hogy nem ír egy bizonyos fiúval akivel megcsalt de nem vallja be hogy mi történt köztük, csak tudom mert a közös fotóik alapján egyértelmű. De én nem vagyok naiv, és tudom hogy beszélgetnek. Szóval szeretném ezúttal kidobni őt végleg, és nem engedném már vissza. De azt akarom, hogy fájjon neki, és szenvedjen.


Tudnátok tippeket adni hogy hogyan szakítsak így?

Én arra gondoltam, hogy egyik reggel mikor tőle megyek munkába, nem ébresztem fel, letiltom mindenhonnan, és örökre eltünök. A határ a csillagos ég, érdekelnének jó tippek!

27/F

(Nagyon gonosz dolgokat tett velem ez a lány, megérdemli!)


2019. ápr. 8. 09:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
87%

Én úgy "büntettem" az exem aki folyton megcsalt,hogy egy buliban nyilvánvalóan flörtöltem egy sráccal akivel össze is jöttünk.

Az ex eléggé kiakadt, egy ideig csendben volt aztan kezdte újra a nőzést. Végül kiraktam, bár próbálkozott, aztán lett párom na ott megint beindult hogy visszaszerezzen - de esélye se volt.

Vigyél haza egy csajt az ágyadba szerintem :-)

2019. ápr. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
93%
"Felnőtt" párkapcsolatok.
2019. ápr. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Neki nem fog fájni sehogy.

Ha folyamat csal akkor nem szeret, persze valószínűleg jó veled és ezért könyörgi vissza magát, de NEM SZERELMES beléd, csak megszokott.

És valószínűleg csak színészkedik amikor könyörög, belül meg röhög rajtad.

2019. ápr. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy itt a madár, mert ennyiszer el lehetett veled ezt játszani. Szerintem itt ugyis te fogsz a legjobban szenvedni, hiába játszod a kemény legényt.
2019. ápr. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elég noszensz kérdés. Akinek valóban fáj a hiányod, annak tökmindegy hogy szakítasz, mindenféleképpen fájni fog, nem a szakítás formájától, hanem mert tudja, hogy komolyan gondolod (már ha komolyan gondolod).


Ez így elég komolyan vehetetlen, hogy te "előakarod adni" és eljátszani valamilyen formában drámaian, hogy örökre szakítanál. Jobb lenne, ha magadban határozottan úgy igazán eldöntenéd, hogy megszakítod vele a kapcsolatot, ehhez nem kellenek szakítási formációk, hanem a benned élő valódi döntésképesség fogja ezt meghatározni elsősorban.

2019. ápr. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Az a legnagyobb bosszú, ha lezársz mindent.


Ha tovább pörögsz rajta, azzal csak magadat hergeled.


Közöld vele, hogy vége, a továbbiakban ne kommunikálj vele.

2019. ápr. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs de ha visszafogadtad ezerszer kaput nyitottál neki,hogy újra és újra megteheti.Most meg itt jössz a nagy bosszíhadművelettel! Szeret?? Ugyan már! Csak kell neki valaki te meg madár vagy
2019. ápr. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 D. Brasco ***** válasza:
92%
Öcsém te akkora kretén vagy mint ide dubai,es akkor még előadott itt a kemény csávót......27 évesen ekkora veréb legyen valaki!Had gratuláljak!
2019. ápr. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akárhogy is akarod megalázni, nem fog rajta fogni. Aki nem szeretett téged, annak nem fog fájni, hogy te is megcsalod. Ezzel nem érsz el semmit. JA és hiába írod, hogy 27 vagy, ennyire gyerekeszű gondolkodásról senki sem hiszi el. Felnőtt ember ilyet nem csinálna.
2019. ápr. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
91%
A kérdés alapján úgy gondolom, hogy senkit nem fogsz bűntetni, a bosszúd is inkább öngól lesz. A csajnak nyilvánvalóan semmit nem jelentesz, elég verébnek kell lenni, hogy valakit hosszú időn át csaljanak és hagyja. Már eddig is kiröhögtetted magad, biztos hogy egy lúzernek tart és nem fogja meghatni ha valami fondorlatos módon szakítasz. Szerintem inkább engedd el ezt a 'kapcsolatot' mert még mélyebbre süllyedsz.
2019. ápr. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!