Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szakitsak a barátommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakitsak a barátommal?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt de már 2 hónapja együtt élünk.

Úgy érzem hogy már nem olyan mint volt ez a kapcsolat. Nagyon sokat veszekszünk azóta hogy együtt lakunk. És hiába szeretném vele megbeszélni a problémákat, ő szinte nem nyitott erre. Azt érzem hogy igy ennek nincs értelme.

Hogyan szakitsak vele, hogy ne fájjon neki annyira. Nem szeretném megbántani.

Köszönöm a válaszokat.



2019. máj. 20. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz úgy hogy ne fájjon
2019. máj. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ferfikent azt tanácsolom légy határozott. Mond ki neki, ha megbantod akkor is. Fájni fog neki, de hamarabb túl lesz rajta így. Rombold le a hidakat amik visszavezetnek hozzá, és tényleg túl lesz rajta hidd el. Lehet egyszer megköszöni. Ahogy én is megkoszontem ezt az exemnek.
2019. máj. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyenesen. Előbb túl lesz rajta, ha most megteszed. Ha erőltetitek, az is szar lesz neki. Meg neked is. Ha nem hajlandó problémát megoldani, nem működik és ebben nem fog változni.
2019. máj. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

jaja egyenesen ahogy írták!


Bárhogy is akarod mondani a lényeg ugyanaz , hogy vége..

2019. máj. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy o sem erzi jol magat ebben a kapcsolatban, es nem megbantodni fog, hanem megkonnyebbulni.
2019. máj. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Nagyon sokat veszekszünk azóta hogy együtt lakunk. És hiába szeretném vele megbeszélni a problémákat, ő szinte nem nyitott erre."


Ezt pl. szépen így elmondod neki. És már meg is van az oka. Hogy fájni fog neki? Nyilván, de ha nem tudjátok a gondokat megbeszélni, nincs értelme folytatni. Amúgy nem kell különösebben sajnálnod őt, sőt előbb-utóbb úgyis megutálnád, ha nem lehet vele normálisan kommunikálni. Nekem volt ilyen az életemben, akármi gondot előhoztam és meg akartam beszélni, nem volt nyitott rá. Sőt, beállította úgy, hogy semmi gond nem lenne, csak én "keverem a szart". Na itt lett vége a részemről.

2019. máj. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!