Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek miért nem állított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nem állította át facebookon a kapcsolati státuszát?

Figyelt kérdés
A barátom két hete kidobott azzal, hogy nem kellek már neki. Bár nem egy facebook huszár nem szokott posztolni, azóta is kapcsolatban van ott. Bár beszélünk azóta és nincs senkije de nekem ez fura, hogy nem állította át. Sajnos össze zavar vele.
2019. jún. 21. 07:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Az a baj te meg gyerek vagy hogy Facebookon nézed ezeket
2019. jún. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
69%

Vagy ez a konkrét célja vagy ahogy mondod, nem egy fb huszár.

32/f

2019. jún. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
Mert leszarja és nem a neten él.
2019. jún. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem vagy van valaki, vagy nem mondta még el másoknak,hogy kidbott téged és azért van még kapcsoaltban a státusza.

Nekem szakításnál mindig kellemetlenséget okozott ez,hogy jah át kell állítani egyedülállóra és rögtön rámírt vagy 20 ismerős,hogy mi történt??:OO és mindenkinek le kell írni,hogy mi van,meg az egész család erről beszél stb stb.... szóval ez egy okos dolog,hogy vár amíg lecsillapodnak benne is a dolgok,elmondja otthon stb és azután állítja át.

2019. jún. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
Mert ennyire nem érdekli
2019. jún. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
65%
Nekem 8 éve van párom és pl egy db fotónk nincs kint,sőt szerintem egyedülálló van még mindig nekem beállítva és igazából letojom pedig aktív vagyok
2019. jún. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
37%
Én ki sem teszem. Neki sem kellett volna ha úgyis elhagy. De kit érdekel? Nem normális aki egyfolytában a fb-ot nézegeti/állítgatja..
2019. jún. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
63%
Eszébe sem jutott.
2019. jún. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem nem foglalkozik vele.

Még mindig jobb ez, mint, amikor a tesóm úgy tudta meg, vége a kapcsolatnak, hogy az exe atirta egyedülállóra a névjegyét.

2019. jún. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
35%
Leszarja, nem ott éli az életét. Képzeld, van párom egyikünknek sem nyilvános a kapcsolati státusza...na és?! Milyen szarok vagyunk,mi?! :D
2019. jún. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!