Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megharagudnátok ha a párotok nem akarná facebookon nyilvánossá tenni a kapcsolatotokat? Többi lent.

Figyelt kérdés

A barátommal már 1 hónapja együtt vagyunk(friss a dolog), minden szuper tökéletes, és 2 nappal ezelőtt szóba hozta hogy ő ki szeretné rakni hogy kapcsolatban van. Mondom hát csak nyugodtan. Ezzel nincs is semmi gond, de ma célozgatott rá hogy miért nem jelöljük be egymást? Aztán próbáltam neki elmagyarázni hogy ennek semmi köze a kapcsolatunkhoz, de én nem szeretném kirakni. Nem azért mert nem vállalom fel, csak egyszerűen nem szeretem mikor kint van.Nekem kb 1500 ismerősőm van facebookon.ovodai csoporttársaimtól kezdve az általános iskolás ismerőseimen át a három középiskolában lévő ismerőseim, és az egyetemi ismerősők, az összes családtag, barátok, munkatársaim, főnököm, szüleim ismerősei, szóval MINDENKI. Nem igazán szeretném hogy mindenki ezzel nyaggasson, kutakodjon, esetleg keverje a sz.rt...Úgy érzem hogy ez csak kettőnkre tartozik! De a barátom ezt nem érti meg azt hiszi hogy azért nem akarom kirakni mert nem akarom felvállalni, vagy mert közben én más fiúkkal flörtölgetek... Ti hogy reagálnátok ???

Előre is köszönöm!

22 évesek vagyunk, nem tudom mennyire számít:)



#Facebook #kapcsolat #kapcsolati cimke
2013. máj. 6. 12:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%
EGy komoly kapcsolatot nem rejteget az ember, sem a családja sem az ovis csoporttársai előtt. 1 hónap után ez nem komoly kapcsolat, érthető, hogy nem reklámozod. Majd idővel.
2013. máj. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Valóban nem a face dönti el ,hogy szeretitek -e egymást vagy sem.. ,szerintem ez ember függő ,hogy kit mennyire zavar és a barátod ezek szerint zavarja :) Engem személy szerint zavarna mert ebből én is azt szűrném le ,hogy a barátnőm másokkal kavar hiába megbízok benne.. emellett egy kapcsolatban Neked is engedned kell nem csak Neki ,szerintem ennyit kibírsz. Esetleg ha rosszul sül el a dolog mondhatod neki ,hogy ezért nem szeretted volna annó kitenni :)
2013. máj. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Igazából én azt nem értem, minek boldog-boldogtalant ismerősnek jelölni, minek valakinek több, mint ezer ismerős? De ne érts félre, ezzel nem piszkálni akarlak, mindenki azt csinál a saját Facebook-jával, amit akar.

Nekem mindig olyan természetesnek tűnt, hogy ha valakivel komoly kapcsolatban vagyok, az felvállalom bárhol, utcán, ismerősök, ismeretlenek előtt, közösségi oldalon, stb. Mondjuk 1 hónapos kapcsolat azért ehhez még tényleg elég rövidke.

Meg nekem tényleg olyan ismerőseim vannak csak, akik előtt nyugodtan felvállalhatom a páromat és nem kell semmilyen kellemetlenségtől tartanom.


Mindettől eltekintve ilyenen összeveszni szerintem hülyeség.

2013. máj. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Na én erre csak annyit mondok hogy megértem hogy nem akarsz szarkeverést.Biztos akadnak olyanok akik kihasználnák hogy tudják ki a párod. Nekem nincs bejelölve hogy kapcsolatban élek, pedig abban élek, és így is feltörték a facebookom, meg az email címem és provokáló emaileket küldtem a nevemben a páromnak.Pedig elvileg nincsenek ellenségeim..., szóval én teljesen megértelek.ha együtt jártok mindenhova, a családok ismerik egymást...stb stb, akkor tuti nem szégyelled, és nem azért nem írod ki. Egyébként szép tőle hogy ő dicsekedni akar veled! :)
2013. máj. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
80%

Egy hónap az még nem kapcsolat.

De ha nagyon ragaszkodik hozzá, akkor állítsd be a saját adatlapodon úgy, hogy csak te és ő láthassa.

Az ő adatlapját viszont ő szabályozza.

Ekkor a te ismerőseid nem tudnak meg semmit, kivéve persze a közös ismerősök esetleg, a párod adatlapján keresztül.

2013. máj. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
88%

Én soha nem raktam ki facebookra, hogy kivel vagyok kapcsolatban. A legjobb barátaim tudták, a többiek nem. Ez senkire nem tartozik igazából. És semmi köze ahhoz hogy komoly vagy nem komoly.

Az hogy jártok, a kettőtök magánügye. Semmi szükség rá, hogy mások erről fecsegjenek, vagy megpróbáljanak szétválasztani titeket.

Én azért haragudnék, ha akaratom ellenére közhírré tenné.

23/F

2013. máj. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat, mindegyikőtökkel egyet értek! Úgy érzem hogy engem is meglehet érteni és őt is. Nem akarok ebből ekkora ügyet csinálni, azt szeretném hogy mindkettőnknek jó legyen.


Kedves utolsó, ez első hallásra elég jó opció, viszont ha kiderülne akkor ez még jobban gyanúba keverne, meg hát őt se szeretném átcseszni:)) Majd kitalálom hogy hogy legyen, nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat!!!

2013. máj. 6. 13:16
 8/21 anonim ***** válasza:

Én is azt szűrném le, hogy nem akar felvállalni, nem akarja, hogy megtudja nagyközönség, hogy van barátnője, mert akkor úgy nehezebben menne neki a másokkal való kavarás. Szerintem ezt nem tudod kimagyarázni, hogy miért nem akarod, hogy kint legyen. Na meg szerinted mindenki a te szerelmi életeddel van elfoglalva? Mit tudnának bekavarni, de most komolyan? Mi probléma származhatna belőle, ha tudnák ki a párod? Max ha kiváncsiak akkor megnézik az adatlapját, hogy hogy néz ki és ennyi. Nem értelek...Egyetértek a barátoddal, nekem is szörnyen szarul esne ha a pasim nem akarná mindenki előtt felvállalni a kapcsolatunkat!!

21L

2013. máj. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Párommal másfél éve vagyunk együtt, és nem rakta ki FB-jére, hogy kapcsolatban vagyunk (nálam kint van, amolyan miért is ne alapon). Engem mondjuk nem is érdekel különösebben, én tudom, hogy így vagyunk, a családjaink és a közeli barátaink is, az meg pont nem érdekel, hogy az általános iskolai osztálytársa is tisztában van-e ezzel a ténnyel.
2013. máj. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
8-as: fő a bizalom, ugye. Egy kapcsolatban legyen bizalom. Elég szar az a kapcsolat, amiben nem lehet a másikban megbízni. Én nem azért nem raktam ki, hogy kiveljárok, mert mással akartam kavarni, hanem azért, mert a sok pletkyafészek nagyon be tud kavarni a kapcsolatokba.
2013. máj. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!