Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak válasza érdekelne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak válasza érdekelne első sorban. Szerintetek a barátnőtök, feleségetek min idegeskednek feleslegesen?

Figyelt kérdés

Ami szerintetek hülyeség és felesleges idegesíteni rajta.

Főképp párkapcsolatban lévő nőkre gondolok.



2017. máj. 18. 10:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

exem a saját szakmáján idegeskedett sokat, persze megértem stresszes meg megterhelő, de bakker miért sírt mindenen, hisz ő választotta azt a munkát...én is sírhatnék, hogy nekem milyen, de én választottam a sok hülyeségével együtt a saját munkámat


ami idegeneknél van itt is látom sokszor, hogy nem fog tetszeni a másiknak a melle, vagy a puncija, vagy a hasa vagy bármely része...

ezen szerintem baromira felesleges idegeskedni...


24F

2017. máj. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%

Én szinte mindenen képes vagyok:


hogy nézett a szomszéd, miért plöttyedt pár szem eper a zacskóban, miért enged át az autós a zebrán-miért nem enged át az autós a zebrán és így tovább.

2017. máj. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%

"Mindjart."

"Ez most feltetlenül szükseges, hogy ebben a pillanatban, kell, hogy megcsinaljam?"

"Nem er ra?... Nem! Nem felejtem el!"

"...!"

"Most meg mi a halalert vagy ideges?"

"Jaaaah... Igen, arra nem jutott mar idöm, nagyon elfoglalt voltam, de mindjart megcsinalom!"


Belegondolva, neha megertem ;)

2017. máj. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
mindenen...
2017. máj. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%

1. Most éppen a gyereknevelésen...

2. Nics elég tisztaság és mindig rendetlenség van. (amúgy persze rend van)

Mindezeken jót kuncogok és nagyon imáfom, hogy ilyen ( túl) gondos...de emellett sok mindenben laza, bevállalós..

2017. máj. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorlatilag mindenen.

Ha tényleg semmi nincs, akkor valami tök irreleváns f***szságon kezd el idegeskedni. Pl. egy barátnőjének(akivel amúgy évente 3x beszél) a pasija részegen ment haza, és azon húzza fel magát.

2017. máj. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
33%
Totál semmi dolgokon. Tényleg minden rendben van, minden tökéletes akkor keres magának valamit amin hisztizhet.
2017. máj. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Irtó követelőző csajod lehet Kavalier....pont mint az exeim >.<

30/f

2017. máj. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az exem halál nyugodt volt és racionális. Sosem láttam idegesnek, és semmiből se csinált ügyet.
2017. máj. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%
Követelőző? Eszednél vagy, ember? Amúgy meg, akkor milyen lesz, ha kiderül, hogy agyba-főbe csalja évek óta szegény csajt?
2017. máj. 19. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!