Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Attól félek hogy befolyásolt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól félek hogy befolyásolt a jósnő a dontehozatalomban. Lehet rosszul döntöttem?

Figyelt kérdés

Elmentem egy jósnőhoz mert boldogtalan voltam a parkapcsolatomban már évek óta, egymás mellett éltünk szinte mint lakotarsak. És úgy éreztem hogy csak húzzuk egymás idejét, amiben megerősített a jósnő és elmondta ennek hamarosan vége lesz.

Én véget is vetettem neki 2 hete és azóta ugyan úgy szenvedek mint előtte csak most a hiányától és a maganytol. Ez egy 10 éves kapcsolat volt, lehet hogy a megszokás miatt hiányzik vagy talán rosszul döntöttem???


2019. jún. 23. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Miért jósnőhöz mész ha szar a kapcsolat?
2019. jún. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

A helyes döntés inkább az lenne, hogy megpróbálsz olyan társat keresni, akivel nem vagy boldogtalan, nem?


Az nem megoldás, hogy puszta társfüggőségből együtt vagy valakivel, aki csak "a lakótársad".


Értem én, hogy szenvedsz a magánytól, akkor meg próbálj ki alakítani egy értelmes kapcsolatot, ami nem csak társas magány.

2019. jún. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%

Aztaku..a....


Az agyevő bogár hamar meghalna a fejedben.


El kell menni egy igazmondó emberhez, aki birkaveséből jósol. Az a tuti!

2019. jún. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
A kártyáim azt üzenik, hogy nincs jó vagy rossz döntés, csak döntés.
2019. jún. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%

Én eleve nem hiszek a jósoknak, de annyi eszed lehetett volna, hogy nem egyetlen véleményt hallgatsz meg.

Pl. elmehettél volna egy pszichológushoz is ugyanezzel a problémával. Sőt, lehet, hogy ő azt mondta volna, hogy menjetek vissza mindketten, mert most valóban semmitérő a kapcsolatotok, de ha mindketten szeretnétek megjavítani, akkor lehet ebből boldog párkapcsolat is.

Vagy pl. családoddal, barátaiddal, akik mindkettőtöket ismernek, beszélgettél erről?

Szerintem csak akkor érdemes szakítani/válni, ha olyan szintű életvitelbeli, értékrendbeli eltérések vannak, amiket nem akartok, nem tudtok áthidalni.

Én azt vallom, alapvetően saját magát teszi az ember boldoggá. Aki boldogtalan, nem várhatja párjától, hogy majd ő teszi boldoggá. Végig kéne gondolnod, nem saját magad miatt voltál-e boldogtalan, mert akkor értelemszerűen nem segít a szakítás, sőt, még rosszabb, hisz magányos is lettél.

2019. jún. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Mindig csodálkoztam ezek a jósok hogy tudnak megélni... hát így...
2019. jún. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudsz olyan férfit találni, akivel az évek alatt nem fog ellaposodni a kapcsolatod ha nem teszel /tesztek érte. Ha csak lakótársként kezeled, semmi közös élmény, akkor mindenkivel ez lesz. Megtettél azért mindent, hogy ez egy jól működő kapcsolat legyen, vagy csak beültél egy jósnőhöz? Azért 10 évet igy kibaxni az ablakon... Érdekes. Jósnő?

Ezen mindig meglepődök. Van egy barátnőm, aki egyszer közölte, hogy meddő. Majd eltelt egy fél év és kiderült, hogy terhes ráadásul egy nem túl komoly kapcsolatból. Amikor rákérdeztem, hogy hogy mondhatott ilyet akkor a nőgyógyásza, kiderült, hogy jaaa nem, ott nem volt, ezt egy jósnő mondta. Jézuuuusssooom!!!! És egy tanult nőröl beszélünk. Erről ennyit.

2019. jún. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell tudni belül. Ha csak húzzátok egymás idejét, akkor tényleg nincs értelme folytatni! Próbáld egy kicsit objktíven átértékelni, hogy tulajdonképpen ti mit keresnétek még egymás mellett.

És tök mindegy mit mond a jósnő!

2019. jún. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ezt felé annyiért én is megmondtam volna neked. :D

32/f

2019. jún. 24. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!