Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Akinek volt már dolga bordrlin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek volt már dolga bordrline nővel, hogyan viselkedett, miután szakítottál vele?

Figyelt kérdés
drámázott, keresett, fenyegetőzött stb.?

2019. jún. 25. 21:13
 1/9 A kérdező kommentje:
jav.: borderline
2019. jún. 25. 21:13
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen. Először dráma, aztán elmondott mindennek.

Később azt mondta sajnálja, a következő perben újra mindennek elhordott.

Fenyegetni nem fenyegetett.

2019. jún. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt. Mindennek elhordott, miután elutasítottam. Sosem kért bocsánatot. Mindenért én voltam a hibás. Akármilyen segítőkészen próbáltam hozzá állni, mindig én lettem beállítva szemétnek.
2019. jún. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

fenyegezőzés alatt azt értem, hogy mondott olyat, h. kárt tesz saját magában (öngyi, falcolás)?


ill. volt bőgés, könyörgés, h. ne szakíts vele?

2019. jún. 25. 21:30
 5/9 A kérdező kommentje:
+ a kapcsolatotok alatt mennyire volt féltékeny? miben okozott nehézséget, h. borderline?
2019. jún. 25. 21:31
 6/9 anonim ***** válasza:
Drámázás, lehordás vagy érdektelenség volt, de öngyilkossággal való fenyegetés nem (mondjuk majd minden nap elmondta, hogy meg akar halni/kinyírja magát)
2019. jún. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
Olyan volt, hogy folyamatosan sajnáltatta magát, hogy neki mennyi baja van, kilátástalan a helyzete,senki nem törődik vele. Aztán amikor én törődni akartam vele, segíteni próbáltam neki, akkor képenröhögött és beközölte, hogy minden a legnagyobb rendben van és nincs is semmi problémája. Ha írtam neki volt hogy napokig nem válaszolt. Minél többet foglalkoztam vele, annál ridegebb lett. De ha nem csináltam semmit és leszartam, akkor ő keresett újra és sorolta a problémáit. Rengetegszer megcsinálta, hogy bedobta a durcát és nem mondta meg, hogy mi baja van. Nagyon nehéz volt vele.
2019. jún. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Keresett, ha letiltottam, más profilokat, számokat alkalmazott, szidás, majd szerelmi vallomás, ezt így felváltva, nyilvános lejáratási kísérletek. Csak a teljes ignorálás vált be.
2019. jún. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Leléptem tőle, mert nem lehetett elviselni a hisztiket és féltékenységi jeleneteket. Ő is én is elmentünk terápiára, de ő abbahagyta és inkább keresett egy másik palimadarat (aki nagy valószínűséggel pszichopata, így majd ő marad alul, de ez már nem az én gondom). Azt hazudta, hogy ennyit tudott segíteni neki a pszichológus (ez tipikus borderline kamuzás). A végén volt öngyilkosságra való utalgatás is. Az én pszichóm nagyon ügyesen intézte. Úgy alakította, hogy az legyen a párom élménye mintha ő szakított volna velem (mire beszéltünk addigra már eltelt több mint fél év az új kapcsolatában, így szerencsére már nem akart tőlem semmit és megszabadultam tőle. Azért a biztonság kedvéért mindenhol töröltem és letiltottam.
2022. ápr. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!