Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek pletykalt és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek pletykalt és hazudozott rólam az exem?

Figyelt kérdés

2 éve szakítottam az exemmel,mert meguntam a féltékenykedéseit,gyanúsítgatásait és leginkább azt,hogy az együtt töltött 3 év alatt hiába akartam nem tudtunk előrébb lépni,nem akart összeköltözni,mert az pénzbe kerülne neki,addig nálam lakott a szüleimnél. Én már szerettem volna összeköltözni,ő emiatt nem. Nyaralmi menni is szerettem volna,mivel egész évben dolgoztam szerettem volna,de ő arra is sajnálta a pénzt.

Attól félek azóta is ,hogy amiért otthagytam hazugságokat terjesztett rólam.

Amíg együtt voltunk volt egy félreértés az egyik boltban becsipogtam és az őr azt feltételezte loptam valamit. Nem történt semmi,átnéztek és mehettem. Egy rosszindulatú ismerősöm abban a boltban dolgozik,így nagyon féltem,hogy emiatt majd azt terjeszti mindenkinek,hogy loptam.

Ezt ő tudta,hogy nagyon félek ettől,hogy mivan ,ha azt terjesztik loptam.

Attól félek ő ezt amikor szakítottunk felhasználta ellenem.

Amikor szakítottunk írogatott még sokáig,hogy milyen r.hadt k.va vagyok,meg hogy mindenkivel megcsaltam és megnyugodott,hogy egy olyan pasival jöttem össze,aki sokkal csúnyább,mint ő. Neki meggyőződése volt,hogy én már mással ismerkedtem és neki azért kellett mennie.

Mikor írogatott még nekem ,akkor egyszer utált és ezeket mondta,aztán megnyugodott és olyanokat mondott reméli visszafogadom még és várni fog,mert neki nem kell más.

Nagyon félek,hogy a harag miatt azt terjesztette rólam,hogy loptam,mert tudta mennyire félek ettől.

A párom azt mondja nem kell félnem,mert ,aki ismer úgyis tudja milyen vagyok. De én nem tudok megnyugodni.

Szakítás utan kb.fél évvel találkoztam az egyik nő munkatársával,akivel tudom,hogy jóban van.

Kérdezte mi van velen és elmondta ,hogy az exem annyira odavolt értem,el sem mondja miket mondott,nagyon szerelmes volt belém.

Kértem,hogy mondja el miket,mert nekem egyből megkondult a vészharang,hogy azt ,amitől úgy félek.

De azt mondta nem mondja ,de tényleg nagyon ki volt és szerelmes volt belém.

Azzal próbálom magam vígasztalni,hogy ő elfelejtette mennyire félek ettől és nem mondta ezt senkinek és azzal,hogy mikor együtt voltunk ő lenyúlt valami mütyűrt egy boltban.

Emiatt reménykedtem,hogy nem kavar nekem,mert tartana,hogy akkor én elmondon ezt róla.

Máskor próbálok úgy hozzáállni,hogy kit érdekel mit hazudgál,de nem tudom komolyan gondolni ezt.

Félek,nagyon.

Ha ezt pletykálta volna azt mondják,hogy már 2 év alatt visszahallottam volna vagy szakításkor és utána míg írogatott a fejemhez vágta volna ezt,ha mondja valakinek.

Egyébként 2 hónappal szakítás után összejött azzal a nővel,akit mindenféle csúnya szerencsétlenségnek elhordott.

Szerintetek lehetséges,hogy nem mondta ezt a félelmemet senkinek?

Szerintetek a közös ismerősünk elmondta volna nekem?

Vagy valaki,hogy ezt hallotta rólam?

Egyébként rámköszön a mai napig,gondoltam rá,hogy megkérdezem erről a közös ismerősünk,hogy kavart e rólam valamit vagy csal tényleg azt nem akarta nekem elmondani,hogy pl mennyire szerelmes belém és ezzel kapcsolatban valamit?

Úgy félek.

25/L


2019. jún. 28. 13:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem beteges, hogy ekkora megfelelési kényszered van és amiatt szorongsz, hogy vadidegenek vajon mit gondolhatnak rólad. Szerintem ha pletykált is akkoriban, már rég nem érdekel senkit a dolog, teljesen feleslegesen mérgezed magad a paranoiáddal. Aki ismer és kedvel téged, az úgyis tudja, ha hazudnak neki rólad, mindenki más véleményét pedig nagy ívben le kéne tojnod.
2019. jún. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Feleslegesen parázol, de tényleg. Ilyen besípolós dolog kb majdnem mindenkivel megesik legalább egyszer élete során. A másik, hogy minek adsz valakik véleményére?! Akik ismernek, azok tudják, hogy nem vagy tolvaj, akik meg nem... Kit is érdekelnek ők?!

Kicsit szedd már össze magad és növessz egy kis páncélt. Ilyen miatt nem élhetsz rettegésben.

2019. jún. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Próbálom is megemberelni magam,de akkor is annyira félek,hogy mi van ha azt terjesztette loptam,mert tudta ,hogy nagyon nagyon félek attól mi van,ha akik látták,hogy besípolok azt terjesztették lopok.

Igyekszem nem foglalkozni más véleményével.

2019. jún. 28. 13:49
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
De mégis mi a franctól félsz ennyire? Milyen következménytől rettegsz? Miért lenne bármilyen hatással az életedre az, ha néhány ember azt hiszi? Én évente 2x besípolok valahol, de egyetlen percig se féltem attól, hogy mit gondolnak, mert tudtam, hogy a lelkiismeretem tiszta és egyedül ez számít.
2019. jún. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Attól,hogy neki el is hitték ha ezt hazudta másoknak.

És úgy érzem ,ha én jobban figyelek nincs ez a sípolás és nem adom ezt a lehetőséget a kezébe.

Visszajutott volna már ez a fülembe,ha mondja valakinek vagy lehet nem is mondta senkinek? Van ennek valamennyi esélye??

2019. jún. 28. 14:00
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a valószínű, hogy nem mondta senkinek, azt már akkor visszahallottad volna. Egyébként a besípolásból még a kutya se gondolja azt, hogy tényleg lopás történt. Tanuld meg leszarni ezeket, mert különben az egész életedet meg fogod magadnak keseríteni, tényleg így akarsz élni?
2019. jún. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Ha nem lett volna ott mikor lopassal akartak gyanusitani mar regen elfelejtettem volna es csak nevetnek,hogy egy ilyen hulyeseg kiatt valaha is feltem.

Azt mondja akiknek elmondtam ezt a felelmemet,hogy szerintuk biztosan nem terjesztett ilyet,annal komolyabbnak hoszok ,ha megis terjesztett,akkor o ezt a piti dolgot elfelejtette mar es sokkal inkabb azt meselte masoknak,hogy kepzelgett ezekrol a megcsalasokrol.

Ha meg megis mondta kit erdekel ,de akkor is attol felek annyira,hogy o nem ugy adja tovabb ahogyan tortent es az idiota haverjai tovabb terjesztik ,hogy lejarassanak.

Ha nem lett volna ott mikor ez tortent nem is erdekelne,de felek ha ezt mondta mit gondolhatnak rolam.masok.

:(

Ha mondta volna mar visszahallottam volna azota?

2019. jún. 28. 14:09
 8/15 A kérdező kommentje:

De akkor minket az őr is elvezetett.

Igazából az történt,hogy bevásároltunk és miközben vettük a gyümölcsöket össze vissza járt az agyam és beszéltünk egymáshoz,ő kb 2 méterről szólt valamit miközben én mértem a gyümölcsöt a mérlegen,2 dbot levettem,mert csúnya volt,félreraktam a mérleg mellé,hogy visszadobom a helyére,ahogy beszélt hozzám és elterelte a figyelmem elindultam vissza a gyümölccsel a kezemben,de megálltam míg mutatott nekem valamit és beledobtam a zacskóba a többire.

Komolyan eszembe sem jutott volna elvenni vagy ilyesmit tudatosan csinálni soha.

Kb 100 ft ot kellett kifizetnem utána,amennyi a többlet lett,annyira szégyelltem,azóta is majd elsüllyedek.

Nem akarom,hogy bárki azt higyje képes lennék lopni,akkor ott ő felháborodott,hogy mit gondolnak napi 2x is bejárunk és ellopnánk valamit?

Előtte már volt,hogy meggyanúsítottak minket alaptalanul.

Mikor ez történt még 19 voltam.

Azóta rettegek,tudta,hogy félek nagyon és azt is,hogy soha nem lennék képes lopásra.

Nagyon félek,hogy ha mondott bárkinek bármit,akkor nem azt,hog figyelmetlenségből beleraktam véletlenül,hanem hogy loptam a boltban.

Tudom ez az én h.lyeségem és figyelmetlenségem volt.

De nagyon félek,hogy ezt felhasználja ellenem.

Akiknek elmondtam ezt azt mondták ez csak egy gyerekes hülyeség.

Még pszichológusnál is voltam miatta sokszor,mert nem tudtam feldolgozni,hogy egy ilyen miatt lehet azt hiszik lopni akartam.

2019. jún. 28. 14:23
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Paranoid vagy,bocsi.A félelem oyan szinten eluralkodik rajtad feleslegesen,hogy az nincs rendjén.Kezeltetned kellene.
2019. jún. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

A saját egészséged érdekében ne pörögj már ezen. Besípoltál... NA ÉS?!

Engem a Tescoban hamisan megvádoltak lopással kb 50 ember szeme láttára, rendőrségi feljelentés lett belőle, amit aztán hagytak is, mert a rendőrök is látták, hogy a biztonsági őrök fals gyanúsítást csináltak. Pont nem érdekelt senki véleménye, mert tudtam, hogy ártatlan vagyok.

Komolyan nem értem, mit vagy leragadva ezen, ennél komolyabb problémák is vannak és lesznek az életedben.

2019. jún. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!