Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom folyton hazudozott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom folyton hazudozott nekem, és most elvárja, hogy egyik napról a másikra higgyek neki?

Figyelt kérdés
Barátom rengeteg fontos dolgot elhallgatott előlem, illetve hazudott nekem dolgokról. Például egyszer találkozott egy lánnyal, ami nem is lett volna baj, ha nem tudom meg véletlenül, hogy nem csak az ismerőse, ahogy ő állítja, hanem igen közel voltak egymáshoz előttem pár nappal... Sokszor kért tőlem kölcsön pénzt, és hazudott arról is, hogy hová tette a sajátját. Egy pár hónapja megváltozott, és ezáltal elvárja, hogy én teljesen másképp álljak hozzá. Persze, nagyon örülök a változásának, csak egyszerűen nehéz egyik pillanatról a másikra megbízni valakiben, aki rendszeresen a szemedbe hazudott. Ő meg folyton szapul, hogy ő mennyit megtett értem, én meg sz*rba se veszem, pedig ez nem igaz. Van értelme ezt így folytatni?

2016. jún. 26. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Szereted őt?
2016. jún. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt még meg lehet értelmesen beszélni, mert ő nem érti, hogy te miért nem bízol benne és azt hiszi, hogy nem is próbálkozol, nem is érdekel, hogy ő megváltozott, és neked is meg kell értened, hogy ő tudomásul vette, hogy valamit elszúrt és dolgozott rajta, nyilván nem volt egyszerű és most talán úgy érezheti, az egész felesleges volt, mert nem értékeled.
2016. jún. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Folyamatosan hazudott és még neki áll feljebb, hogy nem bízol benne egyik napról a másikra? Vastag bőr van a képén....

Egyébként lehet, hogy most is hazudik, csak jobban leplezi.

Én nem tudnék olyannal együtt lenni, aki folyton hazudott nekem.

Én a helyedben otthagynám, de ez a te döntésed.

2016. jún. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
vannak olyan emberek akiknek egyszerűen nem való kapcsolat, azért mert ezekre a dolgokra sem képesek,de a másik féltől mindent elvárnak amit csak lehet... az ilyen ember ha nem képes se a kompromisszumra se az " együttműködésre" az ne húzza a száját azért, mert a másik tovább lép. az ilyen ember inkább maradjon egyedül,mint hogy a másik életét nehezítse..
2016. jún. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!